54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЇ

16.03.2018

Учасники засідання, в рамках підготовки до пленарного засідання 19-ої сесії обласної ради, детально розглянули питання "Про затвердження обласної Програми запобігання та лікування серцево-судинних і судино-мозкових захворювань на 2018-2020 роки".

         Заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Оксана Черненко констатувала, що проблема серцево-судинних захворювань в Миколаївській області є значною. В структурі смертності ССЗ( серцево-судинні захворювання) посідають провідне місце. За статистикою щорічно у чотирьох тисяч осіб діагностують серцево-судинні захворювання, фіксується понад тисяча інфарктів міокарда, більше двох тисяч пацієнтів страждають від порушень мозкового кровообігу. Медики підкреслюють, що успіх боротьби і попередження серцево-судинних захворювань залежить не лише від високої кваліфікації спеціалістів, але й від матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я та своєчасності діагностування та надання своєчасної допомоги. Програмою передбачено заходи надання необхідної допомоги пацієнтам на догоспітальному етапі і укомплектування нашої екстреної медичної допомоги відповідним обладнанням, автомобілями та лікарськими засобами. Додатково передбачається придбання техніки для обласного кардіо-центра.

         Під час жвавого обговорення депутати вносили власні пропозиції щодо оптимізації роботи медиків і надання допомоги пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями.   За результатами розгляду  депутатами надано рекомендації обласній державній адміністрації та управлінню охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації. Відповідно зауваження та доповнення члени постійної комісії висловили під час розгляду питання "Про продовження строку дії на період до 2018 року включно обласної Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року".

         Ухвалено рішення щодо розгляду у сесійному режимі питання "Про внесення змін до Регіональної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013 -2017 роки, строк дії якої продовжено на період до 2019 року.

         " Доповнення до програми передбачають придбання додаткового обладнання, в першу чергу спрямованого на здійснення робіт по розмінуванню акваторії Чорного моря в районі Кінбурнської Коси",- наголосив перший заступник начальника головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в миколаївській області Микола Панасенко. Депутат Анатолій Катрич, в рамках порушеного питання, рекомендував спеціалістам служби звернути увагу на модернізацію системи зовнішнього  пожежогасіння у Новій Одесі.

         Резонанс викликав розгляд 27 питання порядку денного "Про використання прапора національно-визвольної боротьби українського народу на території Миколаївської області".

         " Хочу сказати, що наш орган колегіальний. Ми всі питання вирішуємо більшістю голосів. Тому я прекрасно розумію, що десь є політична позиція, десь історична позиція. Але ми повинні визначитись із цим питанням. У нас не повинно бути спорів. І для того, аби уникнути конфліктів, запропоновано розглянути це питання на комісіях з подальшим винесенням його у сесійну залу. Рішення там буде прийнято шляхом голосування",- зазначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.  

         "Для значної кількості людей на даний момент цей    прапор є важливим символом, який надавав сил і піднімав на сході нашої країни. Багатьма здійснюються певні маніпуляції щодо використання цього прапора. Одні прив’язують його до одних організацій, другі люди до інших. Але всі ви знаєте, що ці два кольори в історії нашої країни згадуються у віршах та творах. Перше, де він знайшов своє відображення- це в українських Січових стрільців у Першій Світовій війні. На даний момент є низка обласних центрів, які прийняли таке рішення , є такі, хто вносить питання на розгляд  зараз. Тому, ми звертаємось до вас з проханням щодо винесення даного питання на розгляд сесії ",- звернувся до депутатів заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Кушнір.

         В результаті членами постійної комісії з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів підтримано рішення щодо розгляду даного питання у сесійному режимі.

Події

29 лютого об 11.00
відбудеться засідання Робочої групи з вивчення питання фінансового забезпечення комунальних некомерційних підприємств сфери охорони здоров’я Миколаївської обласної ради. 

Посилання на пряму трансляцію 

 ЧАС ПІДБИТИ ПІДСУМКИ ЗА 2023 РІК

Миколаївська обласна рада підготувала інфографіку цьогорічної роботи. Тож, про роботу ради, співпрацю з міжнародними партнерами, роботу комісій з допомоги населенню та результати візитів до громад області – дивіться інфографіку

ІНФОРМАЦІЯ про результати діяльності органів обласної прокуратури на території Миколаївської області за 2023 рік

  

Березень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку