54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

ДВІ МИКОЛАЇВСЬКІ КНИГИ "МИТТЄВОСТІ ВІЙНИ" ТА "МИКОЛАЇВЩИНА КОЗАЦЬКА" СТАЛИ ЛАУРЕАТАМИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ "УКРАЇНСЬКА МОВА – МОВА ЄДНАННЯ"

20.09.2019

Щорічно конкурс "Українська мова – мова єднання",проходить під девізом «Рідне слово, рідний розум, рідна й правда буде». Метою Конкурсу є відображення в друкованих та електронних засобах масової інформації, літературних творах, рефератах середніх та вищих учбових закладах України значення розвитку мовної культури в Україні як одного з вагомих чинників зміцнення духовності нації та розбудови української державності.

Переможці визначаються у номінаціях: «Квітни, мово наша рідна»; «Мовне багатоголосся України»; «На видноті усього світу» (українське слово за кордоном); «Країна. Витоки. Родовід»; «Рубежі подвигів і безсмертя»; «Пошук. Істина. Наука»; «Первоцвіт» (дитяча-юнацька творчість у мовній царині).

Книга «Миттєвості війни» підготовлена в рамках Комплексної програми Миколаївської обласної ради увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв воєн та політичних репресій у Миколаївській області. До книги увійшли біографічні нариси про військовослужбовців, які загинули під час протистояння російській агресії в Криму та на сході України. А також спогади учасників антитерористичної операції, нариси про бойовий шлях військових підрозділів, що дислокуються на Миколаївщині, волонтерський рух. До видання увійшли данні про учасників АТО з Миколаївщини, відзначених посмертно державними нагородами.

Книга «Миколаївщина козацька» - це результат кропіткої, шестирічної роботи трьох миколаївських дослідників-ентузіастів – Октябрини Ковальової, Олександра Шарафанова та Олександра Добровольського. В пошуках історичної правди, вони об’їхали всю область, переважно власним коштом. Ця книга – фундаментальне дослідження такого історичного явища, як козацтво на території Миколаївщини. Тут охоплюється період від зародження козацтва до ліквідації Січі наприкінці XVIII ст.

Це унікальне видання, у якому вперше осмислюється козацтво на Миколаївщині як соціальна верства, що протягом століть була носієм, хранителем і виразником українства.
Через осмислення великої кількості документальних джерел, свідчень жителів та історичних пам’яток автори відтворили періоди історії Миколаївщини, досліджуючи наявність козацьких поселень на її території.

Події

18 грудня 2019 року з 09.00 до 11.00 години у приміщенні Миколаївської обласної ради (кабінет 105 перший поверх) відбудеться особистий прийом громадян головою Миколаївської обласної ради Москаленко В.В.

Попередній запис за телефоном - (0512) 370489, 372574

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Грудень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку