54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ДЕПУТАТИ ОБЛАСНОЇ РАДИ НАДАЛИ ЗГОДУ НА БЕЗОПЛАТНУ ПЕРЕДАЧУ МАЙНА У КОМУНАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ОБЛАСТІ

19.09.2019

Напередодні нового навчального року райони Миколаївської області отримали нові шкільні автобуси. Загалом освітянам передали 24 транспортні одиниці. Зокрема, три автобуси поїхали до Баштанського району, по два отримали Вітовський та Веселинівський райони, Баштанська міська рада, по одній одиниці отримали Арбузинський, Березнегуватський, Братський, Вознесенський, Врадіївський, Кривоозерський, Новобузький, Новоодеський і Снігурівський райони, а також об'єднані територіальні громади: Березанська, Веселинівська, Галицинівська, Олександрівська. Автобуси придбано за кошти державного та обласного бюджетів та співфінансування з бюджетів районних, сільських та селищних рад.

         В ході засідання 28-ої позачергової сесії Миколаївської обласної ради сьомого скликання розглядалося питання «Про надання згоди на безоплатну передачу індивідуального визначеного майна зі спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну власність територіальних громад області».

         Кошти на придбання автотранспорту були виділені обласною радою у розмірі 25 мільйонів гривень, державним бюджетом і органами місцевого самоврядування на умовах співфінансування. Вони були спрямовані на закупівлю 24 одиниць. Сьогодні на рахунку Департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації іще залишається 863 тисячі гривень. Коблевська і Дорошівська ОТГ, Єланецький район Миколаївської області, за інформацією директора Департаменту освіти і науки Олени Удовиченко, вирішують питання придбання останнього 25-го автобусу.

         Першими отримають новий автотранспорт громади і райони, які виділили кошти на їх придбання. Також за рахунок фінансування державного та обласного бюджетів автобуси придбано для опорних загальноосвітніх навчальних закладів, які гостро потребують заміни застарілого рухомого складу.

         Питання «Про надання згоди на безоплатну передачу індивідуального визначеного майна зі спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну власність територіальних громад області» розглядалося на засіданні постійних депутатських комісій. В ході роботи 28 позачергової сесії Миколаївської обласної ради депутати також вносили зауваження і пропозиції до проекту рішення. 36 голосами «ЗА» він був підтриманий.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку