54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ДЕПУТАТИ ВИСЛОВИЛИ ГОТОВНІСТЬ ПРИЙНЯТИ У КОМУНАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ «ТРУДОВІ РЕЗЕРВИ»

19.09.2019

18 вересня відбулось засідання 28 позачергової сесії Миколаївської обласної ради сьомого скликання. В ході пленарного засідання депутатський корпус висловив готовність прийняти у комунальну власність територіальних громад, сіл, селищ, міст Миколаївської області спортивний комплекс «Трудові резерви».

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України, у зв’язку із ліквідацією Центрального спортивного комплексу, його майно у Миколаєві передали на баланс ЧНУ.ім.П.Могили. Тренерський склад закладу, представники батьківського комітету і вихованці категорично проти такого рішення. На їх глибоке переконання це призведе до ліквідації спортивного комплексу. На захисті їх інтересів виступає особисто голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко. Аби привернути увагу керівництва держави до проблеми Миколаївського палацу спорту вихованці, тренери та представники батьківського комітету МОККДЮСШ №1, яка базується тут протягом багатьох років, влаштували флеш-моб із закликом зберегти спортивну залу.

На сьогоднішній день з державного бюджету виділяються кошти у розмірі 5 мільйонів гривень. Вищезазначена сума використовується на утримання палацу. Представники депутатського корпусу переконані - і в обласному, і в міському бюджетах реально віднайти відповідне фінансування. До речі, депутати Миколаївської обласної ради неодноразово спрямовували кошти і мікропроектів і депутатські з тим, щоб у цьому палаці здійснювалися ремонтні роботи. Протягом останніх десяти років власник і балансоутримувач будівлі на ці цілі фінансування не спрямовує. А спортивний комплекс «Трудові резерви» вкрай потрібен дітям.

«Це рішення ні до чого нас не зобов’язує. Окрім того, що є пропозиція про наміри. На сьогоднішній день наша ДЮСШ №1 фактично знаходиться в орендних відносинах. І також зробити звернення до Міністерства освіти про скасування наказу про передачу цього об’єкту в оперативне управління Чорноморського Національного університету ім. Петра Могили. Це була пропозиція депутата від транспортної комісії. Університет не проти передати його. Але для цього необхідне наше вольове рішення, що ми готові взяти його на свій баланс. І що ми просимо скасувати наказ Міністерства освіти на той час Лілії Гриневич. Вона його передала не дослухаючись до думки громади»,- зазначила в ході засідання 28 позачергової сесії голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

Депутат Миколаївської обласної ради Юрій Кормишкін нагадав колегам, що за пропозицією Вадима Володимировича Олабіна на засіданні постійної депутатської комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села було рекомендовано розділити це питання на два.
«На нашій комісії ми прийняли рішення за пропозицією депутата Олабіна розділить його. По-перше, надати згоду і друге, прийняти звернення Миколаївської обласної ради про скасування рішення передавати його туди. Тобто, два рішення – звернення і надання згоди»,- зазначив Юрій Кормишкін.
В результаті 34 голосами підтримано намір прийняти спортивний комплекс у власність територіальних громад, сіл, селищ, міст Миколаївської області.

 

Події

XVIII позачергова сесія Миколаївської обласної ради 

Вересень 2023
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку