ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ПРИВІТАЛА РЯТУВАЛЬНИКІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/15687870995d81ca9bca743-300x300.jpg)
17 вересня своє професійне свято відзначали рятувальники. Вікторія Москаленко взяла участь в урочистих зборах, які пройшли в Головному Управління ДСНС в Миколаївській області і нагородила Почесною грамотою обласної ради за вагомий особистий внесок у справу цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов'язків, активну життєву позицію бійців –
Сергія Лаврика - старшину служби цивільного захисту, водія 18-ї державної пожежно-рятувальної частини головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області, Євгена Приймака - лейтенанта служби цивільного захисту, начальника караулу 23-ї державної пожежно- рятувальної частини головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області,
Олександра Русавського - капітана служби цивільного захисту, провідного інспектора відділу пожежної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області.
Голова Миколаївської обласної ради оголосила Подяки обласної ради за вагомий особистий внесок у справу цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов'язків, активну життєву позицію –
Андрію Курилу - старшому сержанту служби цивільного захисту, водію 24-ї державної пожежно-рятувальної частини головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області,
Сергію Луняку - сержанту служби цивільного захисту, командиру відділення 9-ї державної пожежно-рятувальної частини головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області.
Вікторія Москаленко відзначила, що депутатський корпус постійно підтримує ДСНСівців. Два роки тому а кошти обласного бюджету було придбано шнекороторну машину для розчищення автошляхів у зимовий період, а пізніше було виділено кошти на закупівлю двох спеціалізованих легкових авто. Співпраця Миколаївської обласної ради та ГУ ДСНС в Миколаївській області на чолі з Максимом Грицаєнком триває і сьогодні.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович