54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ АПК

16.09.2019

«­­­­КОЖНА ГРОМАДА МАЄ БУТИ СИЛЬНОЮ ТА ЕКОНОМІЧНО СПРОМОЖНОЮ»,- сьогодні пройшло засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села.

Розглянуто було питання перспективного плану формування територій громад Миколаївської області. Нагадаємо, попередньо голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко вже доносила свою позицію, що кожна громада має бути сильною та економічно спроможною.

Розглянувши та обговоривши зазначене питання постійна комісія обласної ради вирішила взяти за основу підготовлений облдержадміністрацією перелік об’єднаних територіальних громад, що пропонується відповідно до перспективного плану формування територій громад Миколаївської області та

внести першим це питання на розгляд двадцять восьмої позачергової сесії обласної ради сьомого скликання, яку провести 18 вересня 2019 року. Під час розгляду цього питання на двадцять восьмій позачерговій сесії обласної ради сьомого скликання розглядати зміни до перспективного плану формування територій громад Миколаївської області по кожному району окремо.

Вже не перший місяць гострі дискусії вирують навколо подальшого функціонування  Миколаївського палацу спорту ("Трудові резерви" ). Сьогодні депутати знову повернулись до питання про надання згоди на безоплатну передачу нерухомого майна, яке розташоване за адресою: проспект Героїв України, 4, м. Миколаїв, з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області. значну частину площі спорткомплексу займає МОККДЮСШ №1 Миколаївської  обласної ради. В Миколаєві немає альтернативного спортивного залу, де б могла бути розміщена спортшкола. Вікторія Москаленко заявляла про готовність продовжити боротьбу за цю школу задля збереження можливості дітей займатись спортом.

Депутатами погоджено рекомендації звернутися від імені обласної ради на адресу Міністерства освіти і науки України стосовно скасування наказу Міністерства освіти і науки України про передачу на баланс Чорноморського національного університету імені Петра Могили державного майна Миколаївського палацу спорту та внести питання про надання згоди на безоплатну передачу нерухомого майна у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області на розгляд двадцять восьмої позачергової сесії обласної ради.

Депутати обговорили питання розподілу субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на співфінансування впровадження проектів-переможців обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2018 року на 2019 рік.

Питання буде внесено на розгляд 28-ї позачергової сесії Миколаївської обласної ради.

Розглянувши питання про надання згоди на безоплатну передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну власність територіальних громад області постійна комісія вирішила погодити запропоновану передачу шкільних автобусів та внести питання на розгляд двадцять восьмої позачергової сесії обласної ради сьомого скликання та рекомендувати облдержадміністрації, департаменту освіти і науки облдержадміністрації терміново до 18 вересня 2019 року провести відповідну роботу щодо проведення оплати за ще один шкільний автобус.

Щодо створення управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області прийнято рішення створити відповідний структурний підрозділ у складі виконавчого апарату Миколаївської обласної ради. Депутати запропонували до складу конкурсної комісії включити голову обласної ради та всіх голів постійних комісій обласної ради, які будуть пропонувати кандидатури від постійної комісії на розгляд конкурсної комісії й протягом місяця провести конкурсний відбір на посаду начальника управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області. Це питання буде внесено на сесію.

 

 

 

 

 

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку