54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

* 13 грудня 2019 року, о 10 годині, в сесійному залі обласної ради відбудеться пленарне засідання 30-ї позачергової сесії обласної ради сьомого скликання

УКРАЇНА ЗАЦІКАВЛЕНА У ДОСВІДІ ФІНЛЯНДІЇ У СФЕРІ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ, ЕФЕКТИВНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЛІСІВ ТА ЗДІЙСНЕННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ – ПРЕЗИДЕНТ

13.09.2019

Президент України Володимир Зеленський задоволений результатами переговорів з фінською стороною. Про це Глава держави заявив на прес-конференції за результатами зустрічі з Президентом Фінляндської Республіки Саулі Нііністьо. Він також привітав фінського колегу з офіційним візитом до Києва, зауваживши, що це їхня перша особиста зустріч.

«Ми домовилися активізувати українсько-фінську економічну співпрацю, особливо в інвестиційній сфері. З нашого боку – прозорі правила гри та захист інвесторів, з вашого, сподіваємось, – приріст інвестицій. Нам дуже цікавий досвід Фінляндії у сфері енергоефективності, поводження зі сміттям, ефективного використання та відновлення лісів, здійснення земельної реформи», – наголосив Володимир Зеленський.

Глава держави зауважив, що надзвичайно важливим для України є розширення співпраці в енергетичній сфері. Зокрема, йдеться про енергоощадні технології. «Привернув увагу Президента Фінляндії до питання «Північного потоку – 2». Наголосив, що цей проект є загрозою для всієї Європи і його оцінка як суто комерційного може дорого коштувати нашим європейським партнерам у майбутньому», – повідомив Президент.

Володимир Зеленський також відзначив провідну роль Фінляндії у реалізації Програми співпраці у сфері освіти, завдяки якій Україна отримує передовий фінський досвід у створенні сучасної системи шкільної освіти.

Наостанок Глава держави зазначив, що, згідно з дослідженнями ООН, мешканці Фінляндії є найщасливішими людьми на планеті. «Завдання нашої команди – щоб Україна склала у цьому рейтингу вам конкуренцію», – сказав Володимир Зеленський.

Зі свого боку Президент Фінляндської Республіки Саулі Нііністьо запевнив у продовженні підтримки та солідарності з українським народом. Він запросив Володимира Зеленського здійснити візит до Фінляндії.

Саулі Нііністьо відзначив, що український Президент та парламент активно працюють над реформами. «Ми всі знаємо, що реформи – непроста робота щодо їхнього виконання. Хочу вам побажати всіляких успіхів у цій дуже важливій справі», – сказав Президент Фінляндії.

За його словами, Україна та Фінляндія співпрацюють у сфері освіти та енергетики. Також фінській стороні цікава співпраця у сфері відновлюваних джерел енергії. «Ще один елемент нашого обговорення стосувався вашої підготовки до земельної реформи. Хотів би вам сказати, що земельні ресурси та ліси – це все те, що працює синхронно. Ми провели велику роботу у сфері лісового господарства: яким чином його підтримувати у сталому режимі, щоб лісові масиви робили великий внесок не тільки в економіку країни, а й у покращення життя суспільства», – зазначив він.

Події

13 грудня 2019 року, о 10 годині, в сесійному залі обласної ради відбудеться засідання тридцятої позачергової сесії обласної ради сьомого скликання 

 

18 грудня 2019 року з 09.00 до 11.00 години у приміщенні Миколаївської обласної ради (кабінет 105 перший поверх) відбудеться особистий прийом громадян головою Миколаївської обласної ради Москаленко В.В.

Попередній запис за телефоном - (0512) 370489, 372574

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Грудень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку