54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

«КОЖНА ГРОМАДА МАЄ БУТИ ЕКОНОМІЧНО СПРОМОЖНОЮ!»,- ГОЛОВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО.

10.09.2019

  Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко звернулась до всіх жителів Миколаївщини, які переймаються чи буде внесено питання стосовно формування перспективного плану об’єднання територіальних громад на розгляд 27-ї позачергової сесії Миколаївської обласної ради. Зазначимо, що це питання не буде внесено на розгляд.

  «План об’єднання територіальних громад ще обговорюється на комісіях. Після обговорення цього питання з депутатами воно буде внесено на погодження наступної сесії. Це дуже важливе питання, адже план об’єднання територіальних громад буде переломним в існуванні організаційно-правової форми громад, що визначатиме, в яких адміністративно-правових умовах житимуть мешканці області. Для опрацювання даного питання необхідно більше часу.

  Моя позиція щодо створення ОТГ – це як правило створення створення громади у форматі «Один район – одна громада». Проте сьогодні є багато громад, які вже організувались та потребують детального обговорення.

  Ще в 2015 році депутатами попереднього скликання був прийнятий «Перспективний план об’єднання громад». Нашою каденцією були внесені певні зміни в цей план, але ми до нього все одно повернемось, адже рішення залишається чинним.

  В кінці 2019 року завершується процес добровільного об’єднання громад. Хочу звернути увагу га досвід Польщі, де добровільного об’єднання не було взагалі. Але сьогодні ми бачимо економічні переваги в тому, що адміністративно-правовий устрій, який був розроблений за участі спеціалістів, дав результати. Мій підхід до цього процесу такий – кожна громада має бути економічно спроможною!»,- говорить голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку