54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

СТАН АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЧИ НЕ НАЙГІРШИЙ В УКРАЇНІ,- ЗАСІДАННЯ АГРАРНОЇ КОМІСІЇ

07.09.2019

"Стан автомобільних доріг Миколаївської області чи не найгірший в Україні",- про це сьогодні знову говорили депутати Миколаївської обласної ради під час засідання Постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села. Думка депутатів не різнилася з колегами, членами інших постійних комісій обласної ради. Питання щодо визнання стану доріг критичним було підтримано для розгляду на позачерговій сесії.

Зокрема, члени Постійної комісії з питань аграрної політики рекомендували обласній державній адміністрації та профільному управлінню приділити увагу реконструкції дороги загальнодержавного значення М-14 (Одеса- Мелітополь – Новоазовськ) на відрізку від Миколаєва до в'їзду на сусідню Херсонщину.

Сьогодні ремонт цієї ділянки дороги потребує значних капіталовкладень у зв'язку зі зношеністю покриття. САД зверталась до столичних можновладців для виділення цільових коштів, але жодної реакції та позитивних зрушень у Миколаєві не дочекались. Єдине на що сподіваються в обласній державній адміністрації – перерозподіл фінансування для ліквідації аварійної ямковості. Роботи обіцяли виконати до кінця вересня.

Аналогічна ситуація спостерігається на цій же трасі на виїзді в напрямку Одеси – де на водіїв чекає практичне бездоріжжя. За рахунок експлуатаційних коштів тиждень тому тут розпочались роботи.

Депутати рекомендували розглянути усі питання, що стосуються доріг у сесійному режимі. Покладено великі сподівання, на те що народні депутати від Миколаївщини та представники органів центральної влади відгукнуться на пропозицію голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко та візьмуть участь у роботі сесії

 

Події
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку