54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

СТАН АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЧИ НЕ НАЙГІРШИЙ В УКРАЇНІ,- ЗАСІДАННЯ АГРАРНОЇ КОМІСІЇ

07.09.2019

"Стан автомобільних доріг Миколаївської області чи не найгірший в Україні",- про це сьогодні знову говорили депутати Миколаївської обласної ради під час засідання Постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села. Думка депутатів не різнилася з колегами, членами інших постійних комісій обласної ради. Питання щодо визнання стану доріг критичним було підтримано для розгляду на позачерговій сесії.

Зокрема, члени Постійної комісії з питань аграрної політики рекомендували обласній державній адміністрації та профільному управлінню приділити увагу реконструкції дороги загальнодержавного значення М-14 (Одеса- Мелітополь – Новоазовськ) на відрізку від Миколаєва до в'їзду на сусідню Херсонщину.

Сьогодні ремонт цієї ділянки дороги потребує значних капіталовкладень у зв'язку зі зношеністю покриття. САД зверталась до столичних можновладців для виділення цільових коштів, але жодної реакції та позитивних зрушень у Миколаєві не дочекались. Єдине на що сподіваються в обласній державній адміністрації – перерозподіл фінансування для ліквідації аварійної ямковості. Роботи обіцяли виконати до кінця вересня.

Аналогічна ситуація спостерігається на цій же трасі на виїзді в напрямку Одеси – де на водіїв чекає практичне бездоріжжя. За рахунок експлуатаційних коштів тиждень тому тут розпочались роботи.

Депутати рекомендували розглянути усі питання, що стосуються доріг у сесійному режимі. Покладено великі сподівання, на те що народні депутати від Миколаївщини та представники органів центральної влади відгукнуться на пропозицію голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко та візьмуть участь у роботі сесії

 

Події

XVIII позачергова сесія Миколаївської обласної ради 

Вересень 2023
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку