54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

«УСТАТКУВАННЯ НАШОЇ ОБЛАСНОЇ ДРУКАРНІ ПОТРЕБУЄ НЕГАЙНОЇ МОДЕРНІЗАЦІЇ. ЗНОС ОСНОВНИХ МАТЕРІАЛЬНИХ ФОНДІВ СКЛАДАЄ 89%»,- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ВІДВІДАЛА КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО

05.09.2019

В рамках передачі повноважень з управління комунальним майном від обласної державної адміністрації до Миколаївської обласної ради 4-го вересня голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, радник голови Миколаївської облради Оксана Корсак і депутат Миколаївської обласної ради Анна Воронок відвідали Миколаївську обласну друкарню. На сьогоднішній день одне з це найбільших профільних підприємств на півдні України. 2022-го йому виповниться сто років. Миколаївська обласна друкарня має важливе соціальне значення – тут виготовляється продукція для загальноосвітніх шкіл, технікумів, закладів охорони здоров’я.
Ознайомившись з матеріально-технічною базою друкарні Вікторія Вікторівна Москаленко, Оксана Корсак і Анна Воронок прийшли до висновку, що найбільшою проблемою, яка фактично гальмує розвиток поліграфічного підприємства і вимагає негайного вирішення є необхідність модернізації устаткування. Знос основних матеріальних фондів, задіяних у виробництві, складає 89%.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку