54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ДЕПУТАТИ ПРОДОВЖИЛИ ПІДГОТОВКУ ДО ЗАСІДАННЯ 27-ОЇ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ

03.09.2019

03 вересня керівники депутатських фракцій Миколаївської обласної ради, голови постійних депутатських комісій на чолі із Вікторією Москаленко зібрались на робоче засідання з підготовки до двадцять сьомої позачергової сесії, яка відбудеться 10 вересня. Зокрема, йшла мова про внесення доповнень та пропозицій до проектів рішень. Депутат Миколаївської обласної ради Михайло Талпа іще раз акцентував увагу колег на необхідності надання ситуації з дорогами державного значення Н-11 та Н-14 характеру надзвичайної. Додатково заплановано ухвалення звернення до Президента України, Кабінету міністрів та Верховної Ради.

         Що стосується інших аварійних доріг державного значення, розташованих на території Миколаївської області, депутати Миколаївської обласної ради вважають за необхідне виготовити перелік об’єктів з найбільш загрозливою ситуацією із паралельним визначенням чіткого кілометражу ділянок. Підсумковий документ пропонується відправити на адресу Укравтодору і Служби автомобільних доріг в Миколаївській області і ДП «Миколаївський облавтодор» з метою додаткового фінансування робіт та їх реалізації.

        

         В рамках підготовки до двадцять сьомої позачергової сесії в ході засідання робочої групи було порушено питання функціонування пересувних вагових комплексів.

         «По габаритно-ваговим комплексам. У нас вже є рішення сесії в якому ми звертаємося до обласної державної адміністрації, Служби автомобільних доріг України в Миколаївській області, Укртрансбезпеки визначити місця стоянок великовантажного транспорту, розташування габаритно-вагових пересувних комплексів. У нас є таке рішення сесії, напрацьовано конкретні завдання. Можливо б було доречним заслухати Миколаївську обласну державну адміністрацію чому це не було зроблено?»,- звернувся до своїх колег депутат обласної ради Іван Кухта.

У Верховній раді України вже підготовлено ряд законопроектів, які дозволять унеможливити втручання людського фактору в процес контролю завантаження і транспортування вантажів. [19.07, 10:09] 9333: законопроект 9391 (про WIM станції) змінами передбачається законодавчо закріпити можливість фіксації порушень вагових або габаритних обмежень в автоматичному режимі. Також, автоматичне накладання штрафних санкції за такі порушення. [19.07, 10:10] 9333: Законопроект 9531 (про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо джерел формування державного дорожнього фонду) Проект спрямований на створення додаткових джерел фінансування дорожнього господарства та фінансування заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху шляхом спрямування адміністративно-господарських штрафів за порушення законодавства про автомобільний транспорт,а також штрафів від автоматичної фіксації порушень ваги та габаритів станціями WIM. [19.07, 10:10] 9333: Законопроект 6644 (про внесення змін до Закону України "Про автомобільний транспорт" (щодо дотримання учасниками ринку автомобільних вантажних перевезень норм законодавства в частині вагових та габаритних параметрів транспортних засобів) Проект змін значно підвищує розмір штрафних санкцій за порушення норм ваги та габаритів автомобільним транспортом від 1,7 тис грн до 34 тис грн на перевізника а також підприемства яке навантажувало вантаж (вантажовідправник). Крім цього штрафу запроваджується штраф для перевізників у разі коли водії відмовлюються проходити зважування автотранспортного засобу.

 

Під час останнього виїзного засідання постійної комісії з питань промислової політики було порушено питання реформування ДП «Миколаївський облавтодор». Воно ж стане предметом обговорення і на пленарному засіданні 27-ої позачергової сесії. Думки депутатів стосовно майбутнього цього підприємства дещо різнилися. Дехто пропонував створення окремого комунального підприємства під юрисдикцією обласної ради. Окрема група депутатів, і з ними погоджувалася голова обласної ради, вбачають за доцільне передати підприємства-філії облавтодору у комунальну власність громад і районів. Остаточне рішення буде ухвалено під час засідання сесії.

                  Депутат Миколаївської обласної ради Надія Іванова запропонувала учасникам засідання робочої групи відокремити проблематику реконструкції автодоріг, якими підвозяться учні до загальноосвітніх навчальних закладів, в спеціальну програму. На організації безпечних перевезень дітей та педагогів депутати обласної ради робили окремий наголос.

         Всі озвучені під час засідання рекомендації та пропозиції буде доопрацьовано і включено в остаточний варіант проекту рішення.

Події

ХХI позачергова сесія Миколаївської обласної ради

 

Травень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку