54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ПАТРІОТИЧНОГО ФЛЕШМОБУ #ПРИВІТАЙУКРАЇНУ!

30.08.2019

Сьогодні в сесійній залі Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко особисто привітала переможців патріотичного флешмобу, який був ініційований нею до Дня Незалежності України. Нагадаємо, учасники мали змогу привітати державу з Днем Незалежності в будь який спосіб: піснею, віршем, танцем на фоні державного прапора.

Дуже приємним було побачити стільки чудових привітань! Підхід учасників був надзвичайно творчім! Патріотичний меседж флешмобу був донесений. Сьогодні, спілкуючись з головою Миколаївської обласної ради Вікторією Москаленко учасники зазначили, що такі ініціативи гуртують людей, піднімають патріотичний дух та попросили голову Миколаївської обласної ради організовувати подібні заходи частіше! Атмосфера в залі була надзвичайною! Люди, які ніколи не бачились до цього спілкувались між собою як друзі і вітали одне одного гучними оплесками при нагородженні.

Цього разу, так як подібний флешмоб був проведений вперше, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко запросила абсолютно всіх, хто взяв у ному участь та вручила їм пам'ятні сувеніри. Попри робочий день до обласної ради завітала більшість учасників! Надзвичайно приємно відмітити високий рівень патріотизму і національної свідомості жителів області, які знайшли час та можливість засвідчити повагу до рідної країни.

А тепер про переможців! Найбільшу кількість уподобань набрало привітання від Миколаївської районної ради під егідою Ігора Мухарського. «Дякуємо Вікторії Москаленко, за те, що провели такий флешмоб. Нам було дуже приємно приймати у ньому участь. Такі флешмобо обов’язково треба проводити і ми Вам за це дякуємо від громади Миколаївського району! Ми з великим захопленням спостерігали за виступами дітей!Дякуємо мамам і діточкам!».

До душі глядачам прийшовсья танець Ігора Клименка. Танцюрист взяв участь у флешмобі та привітав державу своїм танцем, а сьогодні глядачі мали нагоду побачити сучасний танець від Ігора на сцені.

Вікторія Москаленко відмітила, що окремо завітає в комунальні заклади Миколаївської обласної ради, діти- вихованці яких взяли участь у проекті.

Максим Коровай, художній керівник Первомайського будинку культури Вітовського району зазначив, що брав участь в ініційованому Вікторією Москаленко проекті з великим задоволенням та заохочував друзів до участі. Від потужної культурної громади Вітовського району він подякував голові Миколаївської обласної ради за патріотичні ініціативи та побажав Україні процвітання.

Порадували глядачів своєю піснею діти! Вони як справжні зірки отримали гучні оплески від присутніх в залі!

Коментаторам на сторінці обласної ради дуже припала до душі пісня у виконанні Оксани Карпенко. Сьогодні вона була однією з тих, хто завітав до обласної ради. Оксана з великим задоволенням проспівала свою пісню в залі та розповіла, що не змогла залишитись байдужою до такого патріотичного заходу. Любов до України спонукала її прийняти участь у флешмобі навіть перебуваючи на відпочинку та не маючи технічної змоги, щоб записати на відео гарне поздоровлення. Але це аж ніяк не зупинило справжнього патріота, в серці якої живе любов до рідної країни. Рідні допомогли Оксані записати відео, де вона серед поля виконувала пісню! Працює Оксана Карпенко начальником юридичного відділу Миколаївського глиноземного заводу. Вона зауважила, що марш ветеранів АТОООС в Києві надихнув її і стояти осторонь вона не могла, адже вся Україна вітала своїх захисників. Тому від себе особисто вона також поздоровила Українців!

Приємною несподіванкою стало те, що до обласної ради завітала поетеса Галина Запорожченко. Вона продекламувала рядки віршу Дмитра Креміня:

«О, часи української драми!
Де те море людське з прапорами,
Дев’яності, недавній Майдан? 
І тепер – не герою, не жертві – 
У якій помолитися церкві,
Як довкола туман і обман?»

Директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Василь Шуляр наголосив на необхідності спілкування українською мовою. Він душею вболіває за те, щоб люди спілкувались українською мовою без запозичень. До прикладу українською «флешмоб» - це «раптівка».

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко висловила щиру вдячність учасникам за їх небайдужість до України, за чудові привітання, якими вони поділились. Вона відмітила, що дійсно такі флешмоби об’єднують людей. Тому в подальшому подібні ініціативи будуть повторені!

Після нагородження усіх учасники зробили фото на згадку про те, що взяли участь в такому проекті.

 

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку