54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ

29.08.2019

В рамках виїзного засідання до Єланецького району, яке відбулось 28 серпня, члени постійної депутатської комісії з питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури, заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, депутати Миколаївської обласної ради Михайло Талпа, Тетяна Демченко, Олександр Бондар і Василь Жосан побували на об’єкті капітального ремонту ділянок дороги загального користування Миколаїв – Олександрівка- Кропивницький км 161 +204- км 175+000 ( від с. Возсіятське - до с. Водяно-Лорине) у Єланецькому районі Миколаївської області.
         Сьогодні тут будівельниками-дорожниками ТОВ «Росдорстрой» розпочато наступний етап спорудження дороги – здійснюється укладання цементобетонукм165+000-км172+000 (між с.Водяно-Лорине та с.Семенівка) Товщина верхнього шару покриття 26 см. Також на окремих ділянках підприємства-підрядники ТОВ «ШБ«Альтком» та ТОВ «Ростдорстрой» здійснюють перенесення існуючих комунікацій( газопровід, водопровід, лінії електропередач та зв`язку ) та монтаж водопропускного лотка-км162+338-км165+000(с.Возсіятське). У селі Водяно-Лорине влаштовують водоскиди, здійснюється ремонт штучної споруди залізобетонного мостукм172+000-км175+000 (с.Водяно-Лорине). Та розбирається існуюче асфальтобетонне покриття, фрезерується основа, відбувається відсипка майданчика під спорудження мостового переходу км161+204-км162+338(с.Возсіятське).

         Та купу проблем створює відсутність об’їзної дороги. Частина великовантажного транспорту рухається вже відремонтованими ділянками. Паралельно здійснюється рух великогабаритного транспорту у напрямку сусідніх районних центрів. При цьому руйнується дорожнє покриття автошляхів, яке й так знаходиться у вкрай незадовільному стані. Депутати Миколаївської обласної ради, враховуючи стан речей, рекомендували негайно вжити заходи для розробки схеми об’їзних шляхів, звернути уваги відповідних служб та підрозділів на облаштування майданчиків з ваговими комплексами. Передусім вони мають працювати на кордонах з районами і в’їзді на територію Миколаївської області зі сторони Кропивницького. Категоричне несприйняття у представників депутатського корпусу викликав надто низький рівень освоєння коштів державного бюджету під час здійснення робіт з капітального ремонту автодороги Н-14. Місцевих жителів змушує нервувати екологічний стан у населених пунктах і руйнування комунальних доріг. Депутат Миколаївської обласної ради Михайло Талпа відзначив що до вирішення цих проблем варто підходити комплексно.

         «Коли тут нічого не було ми Вас підтримали. Результат бачимо. Він став можливим завдяки нашим спільним зусиллям. Хоча особисто я вважаю цей результат недостатнім. Нам обіцяли 1 млдрд. гривень. У підсумку Миколаївська область отримала лише 500 мільйонів.

Тут, до вирішення цієї проблеми, необхідно підходити комплексно. Надзвичайна ситуація – більше грошей. Чому? Тому що зерно не їде у Житомир, не їде у Харків або до міста Суми. Все зерно везуть до Миколаєва на південь»,- резюмував Михайло Талпа.

 

        

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках відзначення у Миколаївській області річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, 21 листопада 2019 року о 12.00 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні (м. Миколаїв; сквер Ради Європи на розі вул. В. Морська та вул. Садова).

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку