54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

ОСВІТЯНИ МИКОЛАЇВЩИНИ ОТРИМАЛИ НОВІ ШКІЛЬНІ АВТОБУСИ

29.08.2019

Напередодні нового навчального року райони Миколаївської області отримали нові шкільні автобуси. Загалом освітянам передали 24 транспортні одиниці. Зокрема, три автобуси поїхали до Баштанського району, по два отримали Вітовський та Веселинівський райони, Баштанська міська рада, по одній одиниці отримали Арбузинський, Березнегуватський, Братський, Вознесенський, Врадіївський, Єланецький, Кривоозерський, Новобузький, Новоодеський і Снігурівський райони, а також об'єднані територіальні громади: Березанська, Веселинівська, Галицинівська, Доманівська, Олександрівська. Автобуси придбано за кошти державного та обласного бюджетів та співфінансування з бюджетів районних, сільських та селищних рад.

Ця подія відбулась за участі голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко, виконувача функцій та повноважень голови Миколаївської облдержадміністрації, заступника голови облдержадміністрації Олександра Трайтлі, заступника голови Миколаївської обласної ради Андрія Кротова, депутатів Миколаївської обласної ради.

Вікторія Москаленко наголосила на тому, що важливою є співпраця з районами.
"Нашою каденцією придбано 65 автобусів на умовах співфінансування з державного та місцевих бюджетів. Я вважаю, що це дуже потужна підтримка районів, галузі освіти, дітей та батьків.

Райони мають мотивацію брати участь в обласній програмі " Шкільний автобус".
Обласна рада продовжує свою роботу в тому, щоб мотивувати та давати рух реформам, в тому числі освітній. Я сподіваюсь, що ці автобуси слугуватимуть нашим діточкам та забезпечить безпечний проїзд в опорні заклади освіти.

Таким чином ми покажемо співпрацю області і районів. Вітаю всіх з цією урочистою подією! Слава Україні! ", - відмітила Вікторія Москаленко.

 

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку