54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

ОСВІТЯНИ МИКОЛАЇВЩИНИ ОТРИМАЛИ НОВІ ШКІЛЬНІ АВТОБУСИ

29.08.2019

Напередодні нового навчального року райони Миколаївської області отримали нові шкільні автобуси. Загалом освітянам передали 24 транспортні одиниці. Зокрема, три автобуси поїхали до Баштанського району, по два отримали Вітовський та Веселинівський райони, Баштанська міська рада, по одній одиниці отримали Арбузинський, Березнегуватський, Братський, Вознесенський, Врадіївський, Єланецький, Кривоозерський, Новобузький, Новоодеський і Снігурівський райони, а також об'єднані територіальні громади: Березанська, Веселинівська, Галицинівська, Доманівська, Олександрівська. Автобуси придбано за кошти державного та обласного бюджетів та співфінансування з бюджетів районних, сільських та селищних рад.

Ця подія відбулась за участі голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко, виконувача функцій та повноважень голови Миколаївської облдержадміністрації, заступника голови облдержадміністрації Олександра Трайтлі, заступника голови Миколаївської обласної ради Андрія Кротова, депутатів Миколаївської обласної ради.

Вікторія Москаленко наголосила на тому, що важливою є співпраця з районами.
"Нашою каденцією придбано 65 автобусів на умовах співфінансування з державного та місцевих бюджетів. Я вважаю, що це дуже потужна підтримка районів, галузі освіти, дітей та батьків.

Райони мають мотивацію брати участь в обласній програмі " Шкільний автобус".
Обласна рада продовжує свою роботу в тому, щоб мотивувати та давати рух реформам, в тому числі освітній. Я сподіваюсь, що ці автобуси слугуватимуть нашим діточкам та забезпечить безпечний проїзд в опорні заклади освіти.

Таким чином ми покажемо співпрацю області і районів. Вітаю всіх з цією урочистою подією! Слава Україні! ", - відмітила Вікторія Москаленко.

 

Оголошення Читати всі
2019-08-16
ЖІНКА В ПОЛІТИЦІ — ЗМІНИ В КРАЇНІ!

Фонд громади міста Херсон «Захист» оголошує конкурс на навчання жінок, які мають намір балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

 

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1
2 3 4
5 6
7
8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку