54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

"ВКЛОНЯЄМОСЯ ПЕРЕД ВАМИ ЗА ВСЕ, ЩО ВИ РОБИТЕ!",- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО

28.08.2019

За ініціативи голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко в сесійному залі обласноі ради відбувся святковий концерт з нагоди Дня Незалежності України в честь військовослужбовців, воїнів, які виборюють незалежність, територіальну цілісність держави, свободу для нашого народу. Мужність, відвага, самовідданість наших військовослужбовців – захисників України, героїв золотою сторінкою увійде у літопис всепереможної боротьби нашого народу за незалежність.

Присутні в залі побратими та військовослужбовці, які наразі знаходяться у зоні проведення Операції Об’єднаних Сил – гордість, надія на щасливе майбутнє українців у рідній державі, де пануватиму мир і злагода, яку поважатимуть інші держави як могутню, сильну, обороноздатну країну.

З теплими словами подяки звернулась до присутніх голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

«Сьогоднішній захід ми проводимо для того, щоб відзначити військових, які гідно виконують військовий обов’язок, які є прикладом добропорядності і дружби у своїх військових частинах. Вклоняємося перед Вами за все, що Ви робите!»

Вікторія Москаленко нагородила відзнакою Миколаївської обласної ради – "Хрест Святого Миколая" військового комісара Миколаївського обласного військового комісаріату полковник Іванова Сергія, начальник відділення запобігання, виявлення злочинів та інших правопорушень-заступник начальника Миколаївського зонального відділу Військової служби правопорядку підполковника Семененко Олександра, командира взводу забезпечення ремонтно-відновлювального батальйону бронетанкової техніки військової частини А1080 прапорщик Сідорова Олега, командира взводу навчальної роти навчального батальйону військової частини А 3163 мічман Русина Василя, інструктора з рукопашного бою 2-го десантно-штурмового батальйону 79-ї окремої десантно-штурмової бригади Матюшевського Михайла.

 За підтримки голови Миколаївської обласної ради Москаленко Вікторії Вікторівни військово-патріотичний концертний проект «Армія з народом» з 23 червня по 28 липня поточного року гастролював зоною проведення ООС. Артисти з Миколаєва та військовий оркестр військової частини А2062 давали концерти для військовослужбовців у Донецькій і Луганській областях України. За вагомий особистий внесок у справу захисту української держави та її народу, формування національної гідності та підняття духу військовослужбовців, самовідданість, сумлінне виконання службових обов’язків, активну життєву позицію відзнакою Миколаївської обласної ради – "Хрест Святого Миколая" були нагороджені артисти-учасники проекту «Армія з народом» та ті, хто брав безпосередню участь у його реалізації на Сході України:

-         Керівник оперно-вокальної студії ім. Н.Западинської Миколаївського міського палацу культури і мистецтв заслужений артист естрадного мистецтва України Носик Іван Володимирович

-         Артист Гордєєв Ігор Павлович

-         Завідувач сектору культури Вітовської районної державної адміністрації Миколаївської області Гололобов Сергій Миколайович

-         Ігнатов Сергій Сергійович, сержант, артист вищої категорії оркестру військової частини А2062.

-         Нікітін Олексій Миколайович, старший матрос, водій автомобільного відділення автомобільного взводу роти матеріального забезпечення військової частини А2062

-         Васильєва Марина Вікторівна, керівник літературно-драматургічної частини, артист 1 категорії МАХРДТ, один із авторів проекту «Армія з народом».

Для військовослужбовців грав військовий духовий оркестр та з запалом виступали артисти проекту «Армія з народом» - І. Носик, який розчулив військовослужбовців піснею «Армія з народом», яку артист виконував під звучання оркестру, для гостей свята співала красуня, неймовірна жінка, учасниця проекту «Армія з народом» М. Васильєва. У її виконання гості почули пісню «Палала», пісню –звернення проспівала для глядачів Н.Ковальова «Служи, сину».

Велика шана і подяка військовослужбовців за боротьбу за наше мирне небо!

Слава Україні!

 

Події

20.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури - о 10.00;

- з питань захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики - о 14.00

21.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування, туризму та рекреації - о 10.00;

з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації - об 11.00

- з питань науки і освіти, інновацій, молоді, сім’ї і спорту, культури та духовності - о 13.00

24.06.2024 року відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань аграрної політики, землекористування, розвитку села та продовольчої безпеки - о 10.20;

_________________________

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку