54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

НАГОРОДЖЕННЯ ВІДЗНАКАМИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

28.08.2019

  З нагоди 28 -ї річниці Незалежності України головою Миколаївської обласної Ради Вікторією Москаленко було підписано розпорядження про відзначення і нагородження відзнаками Миколаївської обласної ради жителів Миколаївської області.

  За вагомий внесок у справу захисту територіальноїцілісності України та формування національної гідності, сумлінне виконання службових обов’язків, активну життєву позицію Вікторія Мискаленко нагородила відзнакою Миколаївської обласної ради – “Хрест Святого Миколая»:

 -Підполковника Гонту Олега Олександровича, який за час виконання професійних обов’язків зарекомендував себе вийнятково з позитивної сторони, як дисциплінований і професійно грамотний офіцер. Олег Олександрович займається підготовкою висококласних кадрів для обороноздатності України. Викладач кафедри факультету перепідготовким та підвищення кваліфікації авіаційного персоналу Харківського національного університету Повітряних Сил завжди гідно відстоює свою точку зору, конткретний та витриманий по відношенню до старших начальників. Саме такі професіонали як Олег Гонта формують надійний кістяк ЗСУ!

  -Старшого сержанта Петрішина Антона Валерійовича, учасника антитерористичної операції на території Донецької області.

  -Капітана Іванова Олександра Олексійовича, який в період проходження своєї служби приймав участь у здійсненні заходів національної безпеки та оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії РФ в Донецькій та Луганській областях. У повсякденній діяльності вживає усіх заходів для фінансового забезпечення усього особового складу військової частини, здійснює заходи контролю щодо економного використання бюджетних коштів. Олександр Іванов досконало володіє військовою спеціальністю, але постійно вдосконалює свою майстерність. Надзвичайно національно свідомий, високодисциплінований професіонал військової справи!

  -Лейтенанта Кухаренка Володимира Володимировича, який побував у найгарячіших точках Донецької області та за час виконання бойових завдань в зоні проведення ООС був нагороджений медаллю «За заразкову службу» та відзнакою «За честь та доблесть». Володимир Кухаренко наполегливий та цілеспрямований офіцер, під керівництвом якого особовий склад гідно виконує поставлені завдання, гідний приклад для підлеглих військовослужбовців та молодого покоління. Справжній патріот зі свідомою громадянською позицією!

  За вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, чуйність та милосердя, активну життєву позицію відзнакою Миколаївської обласної ради – «Хрест Святого Миколая» Вікторія Москаленко нагородила волонтера

  -Абрамову Ірину Сергіївну – волонтера, патріота країни, свідомість якої змінив «Майдан». Пріоритетним напрямком діяльності вважає суспільну діяльність і ніколи не залишається осторонь. ЇЇ волонтерська діяльність почалась коли виводили військовослужбовців з Криму. Ірин азрозуміла, що волонтерство – це рух, який має бути у всіх країнах.

 - Немлій Лідію, ученицю 6-го класу Миколаївської гімназії №3, яка займається волонтерською діяльністю разом зі своєю мамою. Лідія є одним з наймолодших волонтерів Миколаївщини. Ще маленькою, в шестирічному віці Лідія чергувала з мамою на волонтерському посту «Автовокзал Миколаївський Пост». З роками війни дівчинка підросла та підросли її волонтерські справи! Протягом трьох років Лідія готувала святковий концерт до 8-го Березня для жінок-воїнів 36 бригади морської піхоти. Зі старих футболок дівчинка в’яже килимки під ноги бійцям, що перебувають у бліндажах. Відзнака стала справжньою несподіванкою для Лідії, яка написала про це такі слова: «Я очікувала подячний лист, а от що буде відзнака , не очікувала зовсім!
Це дуже почесно!!!
Таку ж відзнаку мають деякі воїни АТО/ООС які на захисті моєї країни, така відзнака є у деяких волонтерів, які допомогають воїнам. Але є не у всіх.
А тепер нагороджена ще й я!!!!
Це найвища нагорода Миколаєва та області!
Емоції переповнюють, і чесно кажучи в душі все як желе тремтить.
Дуже дякую матусі за постійну підтримку, за навчання, за виховання. Мамулечка ти моє натхнення, приклад і кращий друг.
Дякую голові Миколаївської обласної ради Москаленко Вікторія Вікторівні за те що підтримували добрим словом, обіймами та не залишили непоміченою мою діяльність.
А ще дякую усім воїнам і волонтерам які мене знають, яких я поважаю».

  За вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в галузі освіти, навчання та виховання підростаючого покоління, високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю відзнакою Миколаївської обласної ради "За заслуги перед Миколаївщиною" I-го ступеня був нагороджений Шебанін В'ячеслав Сергійович, ректор МНАУ.

  Миколаївський національний аграрний університет під керівництвом В’ячеслава Сергійовича Шебаніна протягом багатьох років займає лідируючі позиції серед ВИШів півдня України. На сьогодні- це потужна кузня кадрів, центр естетичного, культурного та духовного розвитку студентів, спільна команда однодумців вихованців та професорсько-викладацького складу університету.

  Творчі колективи і талановиті студенти Миколаївського національного аграрного університету є постійними учасниками та призерами Всеукраїнського фестивалю серед аграрних закладів вищої освіти України «Софіївські зорі». Це дозволяє формуватися і розвиватися вихованцям, як творчим особистостям, значно підвищує рівень виховної роботи. Миколаївський національний аграрний університет є організатором щорічного «Дня поля». Вкрай важлива ініціатива колективу і керівництва закладу сприяє налагодженню діалогу між працівниками аграрної галузі, владою, студентами. Протягом останніх 5 років на міжнародних виставках «Сучасна освіта та наука» МНАУ визнається лідером освіти і науки в Україні; 2018-го МНАУ посідав 61 місце у рейтингу ТОП-200 серед 200 кращих закладів вищої освіти нашої країни. Варто відзначити, що цей показник щороку зростає. Також студенти МНАУ щорічно стають переможцями студентських олімпіад, студентських наукових олімпіад і протягом останніх 5 років утримують за цим напрямком перші місця.

  За вагомий особистий внесок у справу українського національного мистецтва, утвердження ідеалів духовної краси, формування національних цінностей, вагомі творчі здобутки відзнакою Миколаївської обласної ради "За заслуги перед Миколаївщиною" II-го ступеня був нагороджений

 Український художник, графік, член національної спілки художників України Юрій Степанович Гуменний. Його творча біографія незвичайна, а світ робіт особистий і дивовижний. Уродженець Львівщини, який волею долі опинився на півдні, маючи професійну освіту довгий час взагалі нічого не писав. Десятиліттями спеціалізувався на технічному дизайні, книжковій ілюстрації. У «чисте» мистецтво Юрій Степанович повернувся наприкінці 1990-их, початку 2000-их. Перша персональна виставка відбулась у 2004-му. Згодом, 2006-го року, Юрій Гуменний стає членом національної спілки художників України. Херсон, Одеса, Миколаїв, Львів, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківщина. В окремі міста Юрій Гуменний може повертатися й двічі, а то й тричі на рік. Буває і п’ять разів. Його цікавить все-живопис і графіка. Роботи ще й за тематикою дуже різні: натюрморти, пейзажі, містичні роботи, портрети. Він ніколи не знає, як виглядатиме наступна робота. Одне можна сказати точно – тут легко вгадуються глибина південних степів, обриси пахучих квітів та витончена лінія "ню".

  Кандидат економічних наук, директор ТОВ «Марін Дизайн Інжинірінг Миколаїв» Жукова Олена Юріївна за вагомий внесок у залучення іноземних інвестицій у високотехнологічні види господарської діяльності Миколаївщини, створення у місті потужної конструкторської бази для проектування сучасних суден, що налічує більш ніж 200 робочих місць для Миколаївських закладів вищої освіти та за поглиблення міжнародних наукових та академічних зв’язків із провідними європейськими університетами та інтеграцію української наукової школи у світову спільноту, а також за підтримку молодіжного та ветеранського спортивного руху на Миколаївщині.

  Слава Україні!

 

Події

XVIII позачергова сесія Миколаївської обласної ради 

Вересень 2023
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку