54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

«ДАВАЙТЕ БУДЕМО ПРАЦЮВАТИ НА БЛАГО УКРАЇНИ!»,- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ПРИВІТАЛА УКРАЇНЦІВ ЗІ СВЯТОМ

23.08.2019

   Урочистості збори та святковий концерт з нагоди відзначення в Миколаївській області Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України відбулися 23 серпня в Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії.

  На заході були присутні в.о. голови Миколаївської ОДА Олександр Трайтлі, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, Миколаївський міський голова Олександр Сенкевич, депутати та представники апарату обласної ради, волонтери, науковці, викладачі, вчителі, військовослужбовці Миколаївського гарнізону.

  Голова Миколаївської обласної ради поздоровила присутніх зі святом: «В цьому залі зібралась дуже маленька частинка жителів Миколаївщини, але є представники всіх сфер життя людини. Сьогодні, я хочу сказати не як посадова особа, а як проста громадянка, українка, що для мене особисто значить це свято. Я люблю Україну, люблю усіх Вас, люблю українську природу. Я люблю все, що для нас створила Україна і що для нас робите Ви – представники сфери освіти, медицини, військові, артисти – всіх, хто сьогодні зібрались тут та тих, хто святкуватиме День прапора України по різних куточках Миколаївщини. Завтра ми святкуватимемо День Незалежності – День народження нашої неньки - України. Хочу всім нам побажати думати про те, щоб залишити після себе слід, який зробить Україну потужнішою, квітучою та сучасною. Сучасною для людей в послугах, гарантіях, тому що Україна дає нам все необхідне для життя. Але побудувати державу – те, що залежить від нас з Вами. Давайте будемо працювати на благо України!»

  Вікторія Москаленко вручила нагороди та подяки від Миколаївської обласної ради військовим, волонтерам, представникам освіти, науки, культури, спорту.

  Для глядачів зі сцени лунали пісні, виступали артисти, танцівники. Яскраві костюми, сучасні декорації, професійні виступи колективів – ось як артисти поздоровляли рідну країну та дали можливість глядачам насолодитись чудовим концертом!

  З Днем прапора, Україно! З Днем Незалежності, ненько!

Оголошення Читати всі
2019-08-16
ЖІНКА В ПОЛІТИЦІ — ЗМІНИ В КРАЇНІ!

Фонд громади міста Херсон «Захист» оголошує конкурс на навчання жінок, які мають намір балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

 

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1
2 3 4
5 6
7
8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку