54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

«ДАВАЙТЕ БУДЕМО ПРАЦЮВАТИ НА БЛАГО УКРАЇНИ!»,- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ПРИВІТАЛА УКРАЇНЦІВ ЗІ СВЯТОМ

23.08.2019

   Урочистості збори та святковий концерт з нагоди відзначення в Миколаївській області Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України відбулися 23 серпня в Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії.

  На заході були присутні в.о. голови Миколаївської ОДА Олександр Трайтлі, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, Миколаївський міський голова Олександр Сенкевич, депутати та представники апарату обласної ради, волонтери, науковці, викладачі, вчителі, військовослужбовці Миколаївського гарнізону.

  Голова Миколаївської обласної ради поздоровила присутніх зі святом: «В цьому залі зібралась дуже маленька частинка жителів Миколаївщини, але є представники всіх сфер життя людини. Сьогодні, я хочу сказати не як посадова особа, а як проста громадянка, українка, що для мене особисто значить це свято. Я люблю Україну, люблю усіх Вас, люблю українську природу. Я люблю все, що для нас створила Україна і що для нас робите Ви – представники сфери освіти, медицини, військові, артисти – всіх, хто сьогодні зібрались тут та тих, хто святкуватиме День прапора України по різних куточках Миколаївщини. Завтра ми святкуватимемо День Незалежності – День народження нашої неньки - України. Хочу всім нам побажати думати про те, щоб залишити після себе слід, який зробить Україну потужнішою, квітучою та сучасною. Сучасною для людей в послугах, гарантіях, тому що Україна дає нам все необхідне для життя. Але побудувати державу – те, що залежить від нас з Вами. Давайте будемо працювати на благо України!»

  Вікторія Москаленко вручила нагороди та подяки від Миколаївської обласної ради військовим, волонтерам, представникам освіти, науки, культури, спорту.

  Для глядачів зі сцени лунали пісні, виступали артисти, танцівники. Яскраві костюми, сучасні декорації, професійні виступи колективів – ось як артисти поздоровляли рідну країну та дали можливість глядачам насолодитись чудовим концертом!

  З Днем прапора, Україно! З Днем Незалежності, ненько!

Події
 XI позачергова сесія Миколаївської обласної ради
Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку