54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

"РОБІМО ТАК, ЩОБ УКРАЇНСЬКІ ПРАПОРИ НІКОЛИ НЕ ПАДАЛИ ДОДОЛУ!",- ПРОЙШЛИ УРОЧИСТОСТІ, ПРИУРОЧЕНІ ДО ДНЯ ПРАПОРУ УКРАЇНИ

23.08.2019

   23 серпня біля адміністративної будівлі Миколаївської обласної ради пройшла урочиста церемонія підняття великого Державного Прапора приуроченого до Дня прапору України. 

  Захід був дуже яскравим,  патріотичний дух єднав усіх присутніх. Вшанувати  символ держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях прийшли депутати обласної та міської рад, учасники ООС/АТО та члени їх сімей, волонтери, науковці, викладачі, вчителі, військовослужбовці Миколаївського гарнізону, керівники структурних підрозділів ОДА, працівники апарату обласної  та міської ради.

  Присутніх вітали заступник голови облдержадміністрації О. Трайтлі, заступник голови обласної ради А. Кротов, Миколаївський міський голова О.Сєнкевич, народний депутат України I, II, III, IVта VI скликань І. Заєць.

  Андрій Кротов привітав Миколаївщину зі святом і побажав усім родинам щастя та здоров’я. Дуже емоційною була промова Івана Зайця – батька-засновника незалежності України, який голосував за Акт проголошення незалежності України та вносив синьо-жовтий стяг у стіни Верховної Ради України: «Треба гордитися нашою символікою, треба шанувати людей, які оберігають захищають нас від злого і підлого ворога. Підняття прапору говорить про те, що наша незалежність не дарована нам кимось, як ми часто чуємо, а вона вийшла із одвічних змагань за волю та з енергії народу. Плекаймо свою державу, любімо свої державні символи, робімо так, щоб українські прапори ніколи не падали додолу! Слава Україні!»

  До меморіального комплексу на честь героїв-десантників загону К.Ф. Ольшанського, меморіалу «Струни пам’яті», пам’ятників Героям Небесної Сотні, Т.Г. Шевченку В.М. Чорноволу та пам’ятного знака М.М. Аркасу покладено квіти.

  Проникливі слова пролунали зі вуст артистки, що уособлювала Україну в своєму образі: «Я – Україна! Тобі, народ мій вдячна за любов, за силу духу, за свободу, за мужність, за гарячу кров. Що б не відбувалося, завжди українці відстоювали свободу і честь свого краю. Українці – це міцна родина. Про Вас знають від Сходу до Заходу, від Півночі до Півдня! Я – Україна, Я – Ваша мати дбайлива. Сьогодні ми проходимо важкий етап становлення, але допоки існують люди, які готові покласти життя за свободу  - Я буду існувати!»

  Гості свята мали нагоду  почулти пісню у виконанні заслуженої артистки України Олени Білоусової.

  Коли звучить гімн і майорить прапор  -  почуття національного єднання народжується в наших серцях. Нехай усі ми будемо гідними пам'яті наших попередників, які славу і велич Державного прапора країни! Зі святом, дорогі українці!

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку