54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

РОБОТА ТИМЧАСОВОЇ КОНТРОЛЬНОЇ КОМІСІЇ

22.08.2019

-Використання коштів субвенції з державного бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Миколаївської області ;

-стан підготовки ДП "Миколаївський облавтодор" до осінньо-зимового періоду;

-забезпечення проведення робіт по догляду за покриттям мостів, які обслуговує САД в Миколаївській області в межах м. Миколаєва - основні питання,які розглянули депутати Миколаївської обласної ради    під час засідання тимчасової контрольної комісії з питань контролю за ефективністю використання бюджетних коштів усіх рівнів, які виділяються та використовуються на усіх видах ремонтних робіт на дорогах Миколаївської області. В засіданні комісії взяв участь заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов та депутати обласної ради – члени тимчасової контрольної комісії, а також новообраний депутат Верховної Ради України Ігор Негулевський.

В процесі обговорення в.о. начальника управління інфраструктури облдержадміністрації М. Склонний надав актуальну інформацію щодо виконання дорожніх робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення станом на 21.08.2019.

У 2019 році передбачена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам в обсязі 370 223,0 тис грн., з яких:

-         по експлуатаційному утриманню автомобільних доріг загального користування місцевого значення Миколаївської області проведено аукціон та визначено переможця ПП БФ «Миколаївавтодор» укладено договір на суму 210 000,0 тис грн, робіт за договором планується виконати на 158 858, 4 тис грн

-         на поточний дрібний ремонт розроблена кошторисна документація на виконання ремонтних робіт на суму 58 310 тис. грн, з них за договором планується виконати ремонтних робіт на суму 45 000 тис. грн.

 Про стан підготовки ДП "Миколаївський облавтодор" до осінньо-зимового періоду актуальну інформацію до відома депутатів довів В. Максименко - заступник директора ДП "Миколаївський облавтодор".

Голова тимчасової контрольної комісії Олександр Бондар констатував, що область абсолютно не підготована до заходів щодо утримання доріг державного значення в зимовий період. Також депутати акцентували увагу на незрозумілий процес реформування ДП «Миколаївоблавтодор», який на думку депутатів негативно впливає на експлуатаційне утримання доріг і несе за собою руйнацію трудової і виробничої бази підприємства.

Щодо питання забезпечення проведення робіт по догляду за покриттям мостів, які обслуговує САД в Миколаївській області в межах м. Миколаєва було прийняте рішення, що Миколаївська обласна рада стане посередником між САД в Миколаївській області і Миколаївською міською радою у розв’язанні вищезазначених проблем. Депутатами прийнято рішення провести спільне засідання транспортних комісій Миколаївської обласної та міської ради за участю департаменту ЖКГ Миколаївської міської ради.

Резюмуючи непросту ситуацію з автомобільними дорогами області депутатами було запропоновано провести спільну нараду голови Миколаївської обласної ради, представників депутатського корпусу Миколаївської обласної ради, народних депутатів України, керівництва управління інфраструктури облдержадміністрації для комплексного вирішення проблем бездоріжжя в Миколаївській області.

 

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку