54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Візит Уляни Супрун на Миколаївщину.

13.03.2018

Вона представила нового речника міністерства Олександра Ябчанку, який минулого року приїздив у рамках Всеукраїнського туру «ЗміниТИ: взаємодія заради змін». Він презентував нову збірку відповідей на актуальні питання медичної спільноти, що виникають в процесі реформування.
У неділю Уляна Супрун ознайомилася з роботою відділень обласної дитячої інфекційної лікарні.

«Я приємно вражена побаченим. Приїхала у неділю до лікарні позапланово, мене радо зустріли, провели екскурсію закладом, розповіли про роботу відділень, продемонстрували чудову реанімацію з сучасним обладнанням. Я мала змогу поспілкуватися і з головним лікарем. Мені було дуже приємно на власні очі переконатися у професіоналізмі лікарів, який у своїх відгуках підтвердили і пацієнти лікарні. Медичні працівники ставляться до роботи не лише дуже відповідально, а і з усією душею. Так, є деякі питання, що потребують вирішення, але обласна влада приділяє чималу увагу покращенню умов перебування пацієнтів і медпрацівників у закладі», - відзначила Уляна Супрун за підсумками візиту до лікарні.


Сьогодні разом з народним депутатом України Андрієм Вадатурським, радником голови облдержадміністрації з гуманітарних питань Євгеном Шевченко та начальником управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павлом Георгієвим в.о. міністра охорони здоров’я України урочисто перерізала стрічку, відкривши відділення невідкладних станів і оновлене після капітального ремонту відділення інтенсивної терапії.

Вона переглянула також операційну та інші відділення і приміщення Баштанської центральної районної лікарні.
На придбання меблів, обладнання, капітальний ремонт відділення невідкладних станів, капітальний ремонт відділення анестезіології та реанімації з ліжками для інтенсивної терапії за рахунок субвенції з державного бюджету надійшло 2,86 млн грн. та з районного бюджету були виділені кошти на співфінансування у сумі 150 тис. грн. Придбано обладнання для відділення невідкладних станів на загальну суму 1,6 млн грн.

Завершено також ремонтні роботи на першому поверсі чотирьохповерхового лікувального корпусу.
У нових сучасних відділеннях невідкладних станів і анестезіології та реанімації з ліжками для інтенсивної терапії медична допомога надаватиметься цілодобово.Уляна Супрун у спілкуванні з головними лікарями Баштанської ЦРЛ і ЦПМД Аллою Барсегян і Оксаною Шпарук відзначила: «Ця лікарня – чудовий приклад постійного розвитку для інших. До речі, в міністерстві ми часто приводимо в приклад саме Баштанську ЦРЛ, як одну з провідних. І сьогодні ми ще раз в цьому переконалися. Важливу роль тут відіграє керівництво лікарні, чудові менеджери охорони здоров’я, які вміють знаходити спільну мову з представниками обласної та районної влади, депутатського корпусу. І яскравий приклад – відкриті відділення, що стало можливим за підтримки народного депутата України Андрія Вадатурського».

В.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун також відзначила досягнення Миколаївської області у реалізації Урядової програми «Доступні ліки», формуванні госпітальних округів і вибудованої мережі первинної медичної допомоги. Окремо пані Міністр відмітила і досягнення у впровадженні в практику телемедицини.

Спілкування з медичними працівниками Миколаївщини продовжилося в базовому медичному коледжі, де зібралися студенти, викладачі та керівники закладів охорони здоров’я області, лікарі первинної ланки.

Спілкуючись зі студентами, Уляна Супрун підкреслила: «Ви – наша надія і наше майбутнє. Адже у ваших руках в майбутньому здоров’я людей, і це дуже важлива і відповідальна справа. Але я щиро впевнена, що ви впораєтеся якнайкраще».У жвавій бесіді зі студентами вона відповідала на численні запитання стосовно реформування медичної галузі та можливого покращення умов роботи медпрацівників у найближчому майбутньому.

«Міністерство разом з місцевими органами самоврядування кожної області робить все можливе для покращення умов праці медиків, підвищення заробітної платні до достойного рівня. Адже лікар – не кріпак, він повинен бути захищений своєю державою як юридично, так і фінансово».

Серед іншого, у спілкуванні з медиками йшлося про основні кроки реформування медичної галузі, нюанси ліцензування лікарів та багато іншого.

 

Події

22 квітня 2024 року об 12.00 год. відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування, туризму та рекреації

22 квітня 2024 року об 10.00 год. відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, землекористування, розвитку села та продовольчої безпеки

19 квітня 2024 року о 09.00 год. відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури

 18 квітня 2024 року об 11.00 год. відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій

17 квітня 2024 року о 10.00 год. відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водного господарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації

16 квітня 2024 року о 14.30 год. відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики

15 квітня 2024 року о 14.00 год. відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, захисту прав учасників і ветеранів АТО/ООС та їхніх сімей, гендерної рівності.

Трансляція засідання постійної комісії Миколаївської обласної ради

 

Квітень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку