54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

Візит Уляни Супрун на Миколаївщину.

13.03.2018

Вона представила нового речника міністерства Олександра Ябчанку, який минулого року приїздив у рамках Всеукраїнського туру «ЗміниТИ: взаємодія заради змін». Він презентував нову збірку відповідей на актуальні питання медичної спільноти, що виникають в процесі реформування.
У неділю Уляна Супрун ознайомилася з роботою відділень обласної дитячої інфекційної лікарні.

«Я приємно вражена побаченим. Приїхала у неділю до лікарні позапланово, мене радо зустріли, провели екскурсію закладом, розповіли про роботу відділень, продемонстрували чудову реанімацію з сучасним обладнанням. Я мала змогу поспілкуватися і з головним лікарем. Мені було дуже приємно на власні очі переконатися у професіоналізмі лікарів, який у своїх відгуках підтвердили і пацієнти лікарні. Медичні працівники ставляться до роботи не лише дуже відповідально, а і з усією душею. Так, є деякі питання, що потребують вирішення, але обласна влада приділяє чималу увагу покращенню умов перебування пацієнтів і медпрацівників у закладі», - відзначила Уляна Супрун за підсумками візиту до лікарні.


Сьогодні разом з народним депутатом України Андрієм Вадатурським, радником голови облдержадміністрації з гуманітарних питань Євгеном Шевченко та начальником управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павлом Георгієвим в.о. міністра охорони здоров’я України урочисто перерізала стрічку, відкривши відділення невідкладних станів і оновлене після капітального ремонту відділення інтенсивної терапії.

Вона переглянула також операційну та інші відділення і приміщення Баштанської центральної районної лікарні.
На придбання меблів, обладнання, капітальний ремонт відділення невідкладних станів, капітальний ремонт відділення анестезіології та реанімації з ліжками для інтенсивної терапії за рахунок субвенції з державного бюджету надійшло 2,86 млн грн. та з районного бюджету були виділені кошти на співфінансування у сумі 150 тис. грн. Придбано обладнання для відділення невідкладних станів на загальну суму 1,6 млн грн.

Завершено також ремонтні роботи на першому поверсі чотирьохповерхового лікувального корпусу.
У нових сучасних відділеннях невідкладних станів і анестезіології та реанімації з ліжками для інтенсивної терапії медична допомога надаватиметься цілодобово.Уляна Супрун у спілкуванні з головними лікарями Баштанської ЦРЛ і ЦПМД Аллою Барсегян і Оксаною Шпарук відзначила: «Ця лікарня – чудовий приклад постійного розвитку для інших. До речі, в міністерстві ми часто приводимо в приклад саме Баштанську ЦРЛ, як одну з провідних. І сьогодні ми ще раз в цьому переконалися. Важливу роль тут відіграє керівництво лікарні, чудові менеджери охорони здоров’я, які вміють знаходити спільну мову з представниками обласної та районної влади, депутатського корпусу. І яскравий приклад – відкриті відділення, що стало можливим за підтримки народного депутата України Андрія Вадатурського».

В.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун також відзначила досягнення Миколаївської області у реалізації Урядової програми «Доступні ліки», формуванні госпітальних округів і вибудованої мережі первинної медичної допомоги. Окремо пані Міністр відмітила і досягнення у впровадженні в практику телемедицини.

Спілкування з медичними працівниками Миколаївщини продовжилося в базовому медичному коледжі, де зібралися студенти, викладачі та керівники закладів охорони здоров’я області, лікарі первинної ланки.

Спілкуючись зі студентами, Уляна Супрун підкреслила: «Ви – наша надія і наше майбутнє. Адже у ваших руках в майбутньому здоров’я людей, і це дуже важлива і відповідальна справа. Але я щиро впевнена, що ви впораєтеся якнайкраще».У жвавій бесіді зі студентами вона відповідала на численні запитання стосовно реформування медичної галузі та можливого покращення умов роботи медпрацівників у найближчому майбутньому.

«Міністерство разом з місцевими органами самоврядування кожної області робить все можливе для покращення умов праці медиків, підвищення заробітної платні до достойного рівня. Адже лікар – не кріпак, він повинен бути захищений своєю державою як юридично, так і фінансово».

Серед іншого, у спілкуванні з медиками йшлося про основні кроки реформування медичної галузі, нюанси ліцензування лікарів та багато іншого.

 

Оголошення Читати всі
2020-03-19
До уваги мешканців області!

У зв'язку із введенням карантину в Україні з 12.03.2020 до 03.04.2020 (постанова Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211) згідно з розпорядженням голови обласної ради № 39-р від 18 березня 2020 року

«Про порядок роботи виконавчого апарату обласної ради в умовах карантину на період з 19 березня 2020 року до 06 квітня 2020 року»

тимчасово припинено проведення особистих прийомів громадян керівництвом обласної ради.

Дякуємо за розуміння.

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку