54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ПРИВІТАЛА МИХАЙЛА ОЗЕРНОГО З ВІДКРИТТЯМ ВИСТАВКИ

08.08.2019

  Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко привітала талановитого художника Михайла Озерного з відкриттям персональної виставки в м. Миколаєві.

  Михайло Озерний - художник, майстер декоративного мистецтва, лауреат національної премії імені тараса Шевченка, Заслужений діяч мистецтв, а в цьому році Михайло Озерний отримав звання «Народний художник України» за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічне, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю.

  Свій творчий шлях Михайло Озерний розпочав на Західній Україні, працював в Івано-Франківську, був викладачем Косівського училища прикладного мистецтва, а у 1973 році переїхав до Миколаєва, де по 1986 був головним художником. Митець працює в галузі кераміки, є основоположником скульптури малих форм традиційної гуцульської кераміки, створив нові зразки в техніці майоліки.

  Вітала художника вся богема міста, колеги-митці, поети, рідні та друзі, а також представники обласної влади. Виставковий зал був переповнений гостями, побачити картини художника прийшли чимало поціновувачів його таланту.

  Вікторія Москаленко привітала Михайла Озерного і відзначила, що він молодий душею художник. Голова обласної ради побажала митцю постійного натхнення, щоб він і надалі радував нас своїми шедеврами. Вікторія Москаленко згадала видатних діячів культури, які, нажаль, сьогодні більше не з нами. Це, звичайно, Дмитро Кремінь, Микола Вінграновський, Володимир Пучков, Андрій Антонюк. Вікторія Москаленко вручила Михайлу Озерному відзнаку Миколаївської обласної ради – "За заслуги перед Миколаївщиною".

  Сьогодні Михайло Озерний почув багато теплих слів в свою адресу від друзів та колег, але найтепліші слова прозвучали від дружини Михайла Івановича, яка зазначила як сильно ним пишається і вже 56 років підтримує чоловіка й надалі у всьому підтримуватиме, а в першу чергу сьогодні бажає йому здоров’я.

  Живописні твори художника присвячені красі природи – рідне село Василівка, Кримські гори, Кінбурн, степова краса півдня. Михайлу Озерному притаманний вільний, лаконічний стиль написання картин.

  Роботи художника зберігаються в музеї декоративно-прикладного мистецтва (м. Київ), в музеях Львова, Миколаєва, Івано-Франківська та в приватних колекціях.

Оголошення Читати всі
2019-10-15
ЗБЕРЕЖЕМО ПЛАНЕТУ РАЗОМ!

Цього року наша планета зазнала низку масштабних та нищівних пожеж. Згоріли мільйони гектарів лісу в Сибіру, нищівні пожежі охопили низку регіонів в джунглях басейну річки Амазонки.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Жовтень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15
16
17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку