54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

ТРИВАЄ ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ МАЙНА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

01.08.2019

   Триває процес інвентаризації об’єктів комунальної власності Миколаївської обласної ради. Сьогодні згідно з графіком відбулась робоча поїздка за участі голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко, радника голови Миколаївської обласної ради Оксани Корсак та депутатів обласної ради Анни Воронок, Вадима Олабіна, Олександра Каражея до Миколаївської обласної інфекційної лікарні Миколаївської обласної ради.

   Під час робочої зустрічі з головним лікарем інфекційної лікарні Вікторія Москаленко наголосила на тому, що спеціалісти галузі охорони здоров’я мають забезпечити гідне лікування людей з інфекційними хворобами. Тим паче, жодні юридичні переформатування ніяким чином не повинні вплинути на якість лікування. Вікторія Москаленко разом з присутніми депутатами з’ясували актуальні питання та проблеми щодо створення КНП «Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб Миколаївської обласної ради».

   Вікторія Москаленко зазначила, що вважає створення такого центру необхідним заходом в сучасних умовах реформування системи охорони здоров’я. Сьогодні Миколаївська обласна рада працює над потребами центру щодо створення додаткових умов: 1.5 млн грн було виділено з бюджету обласної ради на розробку проектної документації на будівництво нового боксового корпусу або реконструкцію існуючих корпусів з прибудовою боксів, ремонт харчоблоку, ремонт реанімаційного відділення, закупівля медичного обладнання) для забезпечення якісної медичної допомоги дітям раннього віку й дотримання безпеки пацієнтів, що перебувають на лікуванні.

    В рамках робочої поїздки було перевірено стан ремонтних робіт боксів, перевірено статутну та технічну документацію й здійснено огляд майна, що перебувають на балансі

Оголошення Читати всі
2019-10-15
ЗБЕРЕЖЕМО ПЛАНЕТУ РАЗОМ!

Цього року наша планета зазнала низку масштабних та нищівних пожеж. Згоріли мільйони гектарів лісу в Сибіру, нищівні пожежі охопили низку регіонів в джунглях басейну річки Амазонки.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Жовтень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15
16
17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку