54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ПРИЙНЯТИ ЗАКОНОПРОЕКТИ, ЩО ЗБЕРЕЖУТЬ ДОРОГИ ОБЛАСТІ

01.08.2019

   Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко має намір звернутись до новообраних депутатів Верховної Ради України після складення ними присяги стосовно досі не проголосованих законопроектів, реалізація яких суттєво допоможе у вирішенні питання поганого стану доріг області. Про це йшлося під час програми «Добрий вечір» в студії телеканалу НІС-ТВ.

   Вікторія Москаленко відмітила необхідність негайного прийняття наступних законопроектів:

   законопроект № 6644 (про внесення змін до Закону України "Про автомобільний транспорт" (щодо дотримання учасниками ринку автомобільних вантажних перевезень норм законодавства в частині вагових та габаритних параметрів транспортних засобів). Проект змін значно підвищує розмір штрафних санкцій за порушення норм ваги та габаритів автомобільним транспортом від 1,7 тис грн до 34 тис грн на перевізника, а також підприємства яке навантажувало вантаж (вантажовідправник). Крім цього штрафу запроваджується штраф для перевізників у разі коли водії відмовляються проходити зважування автотранспортного засобу;

   законопроект № 9391 (про WIM станції). Змінами передбачається законодавчо закріпити можливість фіксації порушень вагових або габаритних обмежень в автоматичному режимі. Також, автоматичне накладання штрафних санкції за такі порушення;

   законопроект № 9531 (про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо джерел формування державного дорожнього фонду). Проект спрямований на створення додаткових джерел фінансування дорожнього господарства та фінансування заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху шляхом спрямування адміністративно-господарських штрафів за порушення законодавства про автомобільний транспорт, а також штрафів від автоматичної фіксації порушень ваги та габаритів станціями WIM.

   «Нарешті прийняті вищезазначені законопроекти якісно вирішить питання збереження дорожнього покриття від руйнування перевантаженим великогабаритним транспортом» - відзначила Вікторія Москаленко.

Оголошення Читати всі
2019-10-15
ЗБЕРЕЖЕМО ПЛАНЕТУ РАЗОМ!

Цього року наша планета зазнала низку масштабних та нищівних пожеж. Згоріли мільйони гектарів лісу в Сибіру, нищівні пожежі охопили низку регіонів в джунглях басейну річки Амазонки.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Жовтень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15
16
17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку