54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

РЕКОНСТРУКЦІЯ АВТОШЛЯХІВ НА КОНТРОЛІ ОБЛАСНОЇ РАДИ

25.07.2019

Миколаївська обласна рада на чолі із Вікторією Москаленко тримає на контролі процес реконструкції автошляхів регіону. За ініціативи голови облради та управління інфраструктури облдержадміністрації під керівництвом в.о.начальника управління Миколи Склонного 24 липня відбулась розширена нарада за участі представників влади районів області, депутатів Миколаївської обласної ради сьомого скликання Анни Воронок, Валерія Колеснікова, Василя Жосана, Олександра Бондаря, заступника голови обласної ради Андрія Кротова. Основне питання порядку денного- стан виконання ремонтних робіт доріг загального користування місцевого значення та доріг комунальної власності. Увагу приділили безпосередньо районам області. Відповідно і керівників запросили, щоб почути зауваження, визначитися з обсягами необхідної допомоги і об’єктами.

         Про досягнення, наявні проблеми та перспективи їх розв’язання голову обласної ради поінформували представники Єланецького, Врадіївського, Баштанського, Братського, Казанківського, Вітовського та інших районів області. Зокрема, голова Єланецької районної ради Василь Богданцев відзначив позитивні зрушення в роботі профільного управління облдержадміністрації. За підтримку у 2018-му подякував голова Володимирської об’єднаної територіальної громади Казанківського району області Павло Довгий і висловив сподівання на допомогу і в поточному році.

         Під час наради депутати обласної ради сьомого скликання поділилися думками відносно впорядкування процесу розподілу коштів, які виділяються на ремонт доріг. Так, за словами Олександра Бондаря, на сьогоднішній день шістнадцять районів отримали фінансування для здійснення середнього поточного і частково капітального ремонтів. Водночас, іще три їх не доотримали. Аналогічно виглядає картина із виділенням грошей на комунальні дороги.

                  Так само гостро учасники наради дискутували на тему подальшого функціонування райДУ, з огляду на реформування системи, та використання їх потужностей під час реконструкції автошляхів Миколаївщини. Вікторія Вікторівна нагадала, що вже неодноразово і нею особисто, і депутатами обласної ради порушувалось питання створення єдиного комунального підприємства, яке б спеціалізувалося б на здійсненні ремонтних робіт. Тим більше, що для цього було б доцільно використовувати якраз матеріально-технічну базу реформованих райДУ.

         «Ми сьогодні вивчаємо досвід інших регіонів України щодо здійснення повноважень управління майном спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Миколаївської області. Ви знаєте, що 16 травня рішенням депутатського корпусу було скасовано попереднє рішення 2000 року про управління комунальним майном спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Миколаївської області. Тому ми говоримо про створення власного комунального підприємства. Але для цього потрібне рішення Укравтодору або постанова Кабміну. У разі створення такого комунального підприємства певні послуги можна було б замовляти безпосередньо у нього. Таким чином зможемо впорядкувати ситуацію»,- акцентувала Вікторія Москаленко.

Робота у цьому напрямку триватиме й надалі. Питання реконструкції автошляхів залишається на контролі депутатського корпусу облради і особисто Вікторії Москаленко.

         У підсумку в.о начальника управління інфраструктури облдержадміністрації Микола Склонний висловив готовність і надалі тісно співпрацювати з керівниками районів та представниками громад.

        «Я почув всі проблемні питання і зауваження. Докладу максимум зусиль, щоб вже найближчим часом розпочати їх вирішення»,- зазначив Микола Склонний.

Події
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Червень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку