54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

МИ АБСОЛЮТНО ГОТОВІ ДО ВІДКРИТОЇ СПІВПРАЦІ В СФЕРІ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ, - ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО

25.07.2019

   Сьогодні голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко за участі радника голови обласної ради Оксани Корсак і депутата обласної ради Анни Воронок провела робочу зустріч з віце-президентом ICCUkraine Сергієм Козіним.

   Метою зустрічі було обговорення майбутньої співпраці з метою залучення іноземних інвесторів для реалізації проектів на Миколаївщині.

   Вікторія Москаленко та Сергій Козін, заступник Генерального секретаря та віце-президент ICCUKRAINE з питань публічно-приватного партнерства та взаємодії з органами влади з підприємствами обговорили перспективний напрямок співробітництва.

  «Ми абсолютно готові до відкритої співпраці в сфері залучення інвестицій. Публічно –приватне партнерство потребує розвитку сьогодні, особливо якщо ми говоримо про Миколаївську область. Тому що ці стосунки завжди мали корупційну складову»,- відмітила голова обласної ради Вікторія Москаленко.

   Міжнародна Торгова Палата, ICC (штаб – квартира у Парижі) –  впливова глобальна організація бізнесу, яка користується беззаперечним авторитетом у розробці сучасних правил та стандартів, які визначають  ведення міжнародного бізнесу.

   МТП співпрацює з такими впливовими міжнародними організаціями, як: ООН, СОТ, Світовий банк, МВФ, ОЕСР.

   Головні напрямки діяльності ICC

  • Розробка глобальних стандартів ведення бізнесу: Incoterms, торгове фінансування. форс-мажор, міжнародні контракти (їх укладання та типові форми), міжнародний арбітраж
  • Вирішення комерційних спорів Міжнародним Арбітражним Судом у Парижі
  • Послуги із запобігання і протидії комерційним злочинам (ICC Commercial Crime Services)
  • Проведення досліджень з міжнародного бізнесу
  • Проведення тренінгів-семінарів та конференцій, які стосуються усіх сфер діяльності ІСС
  • Відстоювання інтересів міжнародного бізнесу в якості консультативного органу при ООН, ЄБРР. Світовому Банку, СОТ та офіційного партнеру саміту G20
  • Об’єднання торгово-промислових палат через Світову Федерацію Торгових Палат (WCF)
  • Сертифікація спеціалістів з торгового фінансування в Академії ІСС

   Основноюперспективоюспівпраці з ICC Ukraine є міжнародне співробітництво, створення умов для інтеграції українського бізнесу до міжнародної бізнес – спільноти.

 

   За результатами зустрічі була досягнута домовленість подальшої співпраці.

 

 

 

 

 

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку