54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ДЕПУТАТИ ВІДВІДАЛИ МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ

24.07.2019

Миколаївська обласна рада в рамках реалізації рішення обласної ради від 16.05.2019 № 23 вживає заходи стосовно забезпечення передачі від Миколаївської облдержадміністрації до Миколаївської обласної ради документів та матеріалів, пов’язаних із виконанням роботи з управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, та ознайомлення із нерухомим майном суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області.

Так, 23.07.2019 депутати Миколаївської обласної ради та представники виконавчого апарату обласної ради відвідали Миколаївський обласний будинок дитини Миколаївської обласної ради, ознайомились зі складом нерухомого майна, що перебуває на його балансі, та ходом його реконструкції.

Крім того, депутати обласної ради обговорили з головним лікарем Миколаївський обласний будинок дитини Миколаївської обласної ради Литвиновою О. актуальні питання, які стосуються діяльності цього закладу охорони здоров’я, у тому числі в рамках реформи системи охорони здоров’я.

Події
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку