54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ЗА ПІДТРИМКИ ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІКТОРІЇ МОСКАЛЕНКО В ЗОНІ ООС ПРОХОДЯТЬ ГАСТРОЛІ АРТИСТІВ З МИКОЛАЄВА

10.07.2019

    У рамках військово-патріотичного концертного проекту «Армія з народом» за підтримки голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко артисти з Миколаєва разом із військовим оркестром однієї з військових частин Військово-Морських Сил Збройних Сил України гастролюють у зоні проведення ООС. 6 і 7 липня концерти були присвячені Дню Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

    В урочистій частині заходів артисти зачитували вітальну листівку від голови Миколаївської обласної ради: «Шановні військовослужбовці! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України! «Боги війни» значиться на шевроні кожного з вас, адже саме воїни-артилеристи у військових конфліктах відіграють основну роль, найчастіше визначаючи результат бою. Сьогоднішні події – не виключення. Ваші бойові навички, відданість військовій справі та присязі, пильність і відвага впевнено сприяють зміцненню оборонної могутності України, примножуючи новими досягненнями славетні національно-історичні традиції. У цей визначний день бажаю вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди і миру на рідній українській землі!».

    Військовослужбовці та працівники Збройних Сил України з нагоди свята були нагороджені відзнакою Миколаївської обласної ради «Хрест Святого Миколая» та подяками. Командира військової частини, який приймає артистів у зоні проведення ООС і організовує гастролі, а також автора проекту «Армія з народом» начальника оркестру-військового диригента було нагороджено відзнакою Миколаївської обласної ради «За заслуги перед Миколаївщиною» ІІ ступеню.

    У зону проведення ООС із великої групи учасників добровольцями приїхали троє артистів: керівник гуртка «Оперно-вокальна студія ім. Н.Западинської» Миколаївського міського палацу культури і мистецтв, заслужений артист естрадного мистецтва України Іван Носик; артистка і керівник літературно-драматургічної частини Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру Марина Васильєва, співак Ігор Гордєєв.

    Артисти планують гастролювати з концертами зоною проведення ООС протягом липня.

 

Вересень 2021
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку