54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

СВЯТКУВАННЯ ІВАНА КУПАЛА

08.07.2019

З розмахом відсвяткували свято Івана Купала в с. Калинівка Вітовського району! Актив села разом з Вікторією Москаленко запалили цю незабутню липневу ніч, яка ще надовго залишиться в пам’яті калинівців. Зусиллями Вікторії Москаленко була організована професійна сцена для проведення свята та виступ артистів Миколаївської обласної філармонії.

 

Зі сцени лунали запальні пісні, тому гостям свята було важко втриматись від спокуси і не танцювати! Молоді співаки та танцівники заряджали натовп чудовим настроєм! Для всіх бажаючих проводився майстер-клас із плетіння вінків, які потім калинівські наречені під неймовірної краси захід сонця спустили на воду. Залишається лише дочекатись парубків! Для дітей була організована чудова розважальна програма, дитячий сміх лунав звідусіль.

 

Вікторія Москалеко привітала присутніх на святі й запевнила людей у своїй подальшій підтримці! А також підготувала для калинівців чимало приємних сюрпризів.

 

Світлини на згадку про неймовірний вечір усі бажаючі зробили біля тематичної фотозони. На усміхнених обличчях гостей грали промені заходу сонця, а в повітрі апетитно пахло смаколиками, які готувались просто неба! Свято було настільки яскравим і насиченим, що нудьгувати не було коли.   Мабуть вогнище на святі в с. Калинівка було найвищим та найяскравішим!

 

Гості стрибали через багаття й веселились від душі! Далеко за північ зі сцени ще лунали пісні, а гості танцювали під зоряним небом. Сцена, освітлення, фотозона, конкурси, концертна програма, безліч закоханих пар, смаколики та тепло, яким була сповнена територія свята – вчергове сплелись в своєрідний калинівський букет вражаючих пейзажів, гарного настрою, яскравих відчуттів. До речі, з території свята розпочато завершальний етап освітлень вулиць села, а саме – вул.Шаповаленко, Миру, Гоголя, Панищевської та провулку Інгульського. Тому всі гості, що серед глибокої ночі повертались зі свята, дістались своїх домівок в безпеці.

Вересень 2021
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку