54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ КАНАДСЬКОЇ НЕУРЯДОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "STABILIZATION SUPPORT SERVICES"

05.07.2019

    Сьогодні голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко у стінах обласної ради провела зустріч із програмним директором "Stabilization support services" Дермотом Гамільтоном та представниками ГО "Українська асоціація інвалідів та учасників АТО" і КУ ММР "Центр допомоги ВПО та учасникам АТО".

    Канадська неурядова організація "Stabilization support services" за підтримки посольства Великої Британії в Україні реалізує загальнонаціональний проект "Розвиток соціальної згуртованості в Україні шляхом посилення регіонального та місцевого соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, ветеранів та інших осіб, які постраждали від конфлікту".

    В рамках цього проекту. спільно з Міністерством у справах ветеранів здійснюється підтримка будинків ветеранів, що включає в себе роботу координатора ветеранської спільноти для налагодження діяльності будинку ветеранів, роботу юриста для надання консультацій на базі Будинку ветеранів, роботу психолога для надання консультацій ветеранам, підготовку інформаційних матеріалів за потребою і запитом ветеранів.

    Миколаївська обласна рада завжди підтримувала ГО "Українська асоціація інвалідів та учасників АТО".

    "Я рада, що сьогодні ми спілкуємось з нашими гостями та громадським об'єднанням "Українська асоціація інвалідів та учасників АТО". Наша співпраці з Іллею почалася в 2016 році, коли обласна рада своїм рішенням підтримала програму щодо підтримки ветеранів та воїнів АТО. Я була повністю на стороні хлопців з позиції свідомого громадянина і патріота України. Хоча з боку певної частини депутатів ми зустріли супротив, але гроші з обласного бюджету саме на цю програму були виділені. Це був перший крок до співпраці і я рада спостерігати за активним розвитком організації",-зазначила Вікторія Москаленко.

    Ілля Шполянський представив програми, які реалізуються на території Миколаївської області. "Я хочу сказати, що для міжнародних організацій важливою є співпраця з організаціями, які показують, що вони можуть залучати інвестиції", -сказав він.

    Програмний директор "Stabilizationsupportservices" Дермот Гамільтон зазначив: "Наша організація надає організаційно-технічну підтримку урядам країн, в яких були надзвичайні ситуації чи конфлікти. В Україні ми створили благодійний фонд через який ми впроваджуємо всі проекти. Наша діяльність полягає в підтримці урядового потенціалу, а також у підтримці постраждалих внаслідок конфлікту людей."

    Сторони висловили сподівання на якнайшвидшу імплементацію спільних проектів.

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку