54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ КАНАДСЬКОЇ НЕУРЯДОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "STABILIZATION SUPPORT SERVICES"

05.07.2019

    Сьогодні голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко у стінах обласної ради провела зустріч із програмним директором "Stabilization support services" Дермотом Гамільтоном та представниками ГО "Українська асоціація інвалідів та учасників АТО" і КУ ММР "Центр допомоги ВПО та учасникам АТО".

    Канадська неурядова організація "Stabilization support services" за підтримки посольства Великої Британії в Україні реалізує загальнонаціональний проект "Розвиток соціальної згуртованості в Україні шляхом посилення регіонального та місцевого соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, ветеранів та інших осіб, які постраждали від конфлікту".

    В рамках цього проекту. спільно з Міністерством у справах ветеранів здійснюється підтримка будинків ветеранів, що включає в себе роботу координатора ветеранської спільноти для налагодження діяльності будинку ветеранів, роботу юриста для надання консультацій на базі Будинку ветеранів, роботу психолога для надання консультацій ветеранам, підготовку інформаційних матеріалів за потребою і запитом ветеранів.

    Миколаївська обласна рада завжди підтримувала ГО "Українська асоціація інвалідів та учасників АТО".

    "Я рада, що сьогодні ми спілкуємось з нашими гостями та громадським об'єднанням "Українська асоціація інвалідів та учасників АТО". Наша співпраці з Іллею почалася в 2016 році, коли обласна рада своїм рішенням підтримала програму щодо підтримки ветеранів та воїнів АТО. Я була повністю на стороні хлопців з позиції свідомого громадянина і патріота України. Хоча з боку певної частини депутатів ми зустріли супротив, але гроші з обласного бюджету саме на цю програму були виділені. Це був перший крок до співпраці і я рада спостерігати за активним розвитком організації",-зазначила Вікторія Москаленко.

    Ілля Шполянський представив програми, які реалізуються на території Миколаївської області. "Я хочу сказати, що для міжнародних організацій важливою є співпраця з організаціями, які показують, що вони можуть залучати інвестиції", -сказав він.

    Програмний директор "Stabilizationsupportservices" Дермот Гамільтон зазначив: "Наша організація надає організаційно-технічну підтримку урядам країн, в яких були надзвичайні ситуації чи конфлікти. В Україні ми створили благодійний фонд через який ми впроваджуємо всі проекти. Наша діяльність полягає в підтримці урядового потенціалу, а також у підтримці постраждалих внаслідок конфлікту людей."

    Сторони висловили сподівання на якнайшвидшу імплементацію спільних проектів.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку