54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАКОННОСТІ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, АНТИКОРУПЦІЙНОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗВ’ЯЗКІВ З ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА ЗМІ

04.07.2019

 3 липня відбулося засідання постійної комісії миколаївської обласної ради з питань законності, депутатської діяльності, антикорупційної і регуляторної політики, зв’язків з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації.

 Нагальним питанням для розгляду депутатами було звернення начальника Головного управління Національної поліції в Миколаївській області Олександра Анохіна щодо вирішення питання встановлення систем відеоспостереження у соціальних місцях.

 У зв'язку з тим, що останнім часом почастішали факти надходження до органів поліції неправдивих анонімних повідомлень про замінування закладів соціальної сфери, депутати рекомендували. ГУПН в Миколаївській області спрямувати кошти обласного бюджету на встановлення камер відеоспостереження на об'єктах комунальної власності соціальної сфери з метою вжиття превентивних заходів.

 Також управлінню патрульної поліції в Миколаївській області рекомендовано встановити камери відеоспостереження на в'їзді та виїзді з основних автомобільних магістралей.

 Від Миколаївського обласного військового комісаріату надійшло Звернення щодо внесення змін до ЗУ "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України" та Кодексу України про адміністративні правопорушення Депутатами одноголосно підтримане це питання й вирішено підтримати це Звернення з метою вдосконалення законодавства.

 В ході обговорення питання про звернення ГУНП в Миколаївській області щодо обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії депутатська комісія вирішила з метою забезпечення громадського контролю у діяльності комісії оголосити конкурс представників громадськості до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Миколаївській області, розмістивши відповідне оголошення на офіційному вебсайті Миколаївської обласної ради. Термін подачі заяв –30 днів з дня оприлюднення відповідного оголошення.

 

 

Оголошення Читати всі
2019-07-18
МИКОЛАЇВСЬКА ОДА ОГОЛОШУЄ

Відкрите засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора Регіонального ландшафтного парку «Тилігульський»

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Липень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку