54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

"МИ ПРОДОВЖУВАТИМЕМО СВІЙ ШЛЯХ З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ!",- ГОЛОВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ПРИВІТАЛА МЕШКАНЦІВ М.МИКОЛАЇВ ТА ОБЛАСТІ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ

28.06.2019

Сьогодні, 28 червня, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко та радник голови обласної ради Оксана Корсак відвідали приурочений до Дня Конституції України захід, який був організований Миколаївською обласною організацією "Народний Рух України" в парку імені Т.Г. Шевченка біля пам'ятника великому Кобзарю. На урочистому заході також були присутні голова Миколаївської обласної організації "Народний Рух України" Юрій Діденко, відомий артист, режисер і письменник Микола Євтушенко, активіст " Народного Рух України" Володимир Іванович Крупка та інші активісти організації і небайдужі громадяни. Вікторія Вікторівна Москаленко відмітила, що саме в День Конституції потрібно збиратись громадою та святкувати визначне державне свято. Захід був небагаточисельним, зате напрочуд душевним. Свято розпочалося з виконання Державного гімну України.

         Голова Миколаївської обласної організації "Народний Рух України" Юрій Діденко зазначив, що ми маємо пишатись тим, що українці є авторами першої в світі Конституції й такі досягнення ми повинні популяризувати у світі.

         З привітальною промовою виступила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко. "Я хочу привітати Вас з Днем Конституції України! Хочу Вас надихнути та сказати, що День Конституції - це єдине святом, яке закріплене в Конституції, а, по-друге, я вважаю закріплений курс на Європейський Союз позитивною зміною за попередні 5 років. Постійне оновлення Конституції дійсно не потрібне, адже в ній прописані основні наші права та обов'язки й вона визнана однією з найкращих у світі. Але сьогодні хочеться сказати, що Конституцію творили люди, основних її положень теж дотримуються люди, тому сьогодні ми з вами є прикладом як треба виконувати усе життя Основний Закон держави. Сьогодні я дякую Вашій дружній родині за те, що надихаєте і показуєте речі, які ми зазначали на початку зустрічі, що Миколаїв – це Україна, що незважаючи на вихідний день ви прийшли в цей сквер і протягом усього життя показуєте, що сьогодні Конституція є фундаменту для нашого розвитку та розвитку наших дітей. Як мати хочу сказати, що першою книгою, яку я б дала своїй дитині стане, звичайно, Біблія. А коли дитина стане дорослішою, такою книгою буде Конституція, тому що в ній прописані обов'язки :шанувати державні символи та свята захищати Україну, сплачувати податки. Всій громаді Миколаївщини сьогодні я хочу сказати, що поважати Конституцію треба не просто як Основний Закон держави, а як правила справедливого і гідного життя. Ми продовжуватимемо свій шлях з Україною в серці й з вірою про в те, що наша держава буде квітучою і заможною країною".

         Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко вручила подяки Миколаївської обласної ради за особистий внесок, активну участь та сприяння прийняттю Конституції України, високу громадянську свідомість голові міської організації "Народний Рух України" м. Миколаїв Євгенії Дмитрівні Нефьодовій, активісту "Народного Руху України" Надії Яківні Рижовій. Почесною грамотою за високу громядянську свідомість та з нагоди дня Конституції України було нагороджено Валентину Іванівну Кучеренко та активіста "Народного Руху України" Івана Миколайовича Самуляка. З великою повагою Вікторія Вікторівна Москаленко вручила Орден "За заслуги перед Миколаївщиною" ІІ ступеня Миколаївської обласної ради. Олександру Георгійовичу Малицькому, який подякував за нагороду голові обласної та усім побратимам.

         Звернувся до присутніх з промовою відомий поет, публіцист і громадський діяч Петро Панянчук. Він з гордістю говорив про те, що творцями першої в світі Конституції, написаної 309 років тому, є ми –Українці й повинні пишатися цим. Пан Панянчук відмітив, що Конституція була написана постфактум, адже козаки вже до цього жили за демократичними принципами, обирали собі гетьманів, старшин та отаманів. Петро Панянчук впевнений, що саме перша Конституція Пилипа Орлика 1710 року вплинула і на "батька" французької революції Вольтера.

         Голова Миколаївської обласної організації "Народний Рух України" Юрій Діденко подякував Вікторії Вікторівні Москаленко за те, що сьогодні були відзначені люди, які дійсно зробили свого часу внесок для прийняття Конституції України. Опісля було покладання квітів до пам'ятника Т.Г.Шевченко.

         З Днем Конституції України!

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку