54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

УРОЧИСТІ ЗБОРИ З НАГОДИ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

27.06.2019

27 червня в Миколаївському обласному палаці культури відбулись урочисті збори з нагоди святкування 22 річниці Конституції України. З вітальним словом до присутніх звернулися голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, виконувач функцій та повноважень голови Миколаївської обласної державної адміністрації В’ячеслав Бонь, перший заступник Миколаївського міського голови Володимир Криленко.

         «Сьогодні одне з основних свят в Україні. Тому що саме День Конституції закріплений безпосередньо у самій Конституції. Сьогодні хотілося б говорити про дуже важливі речі. Коли у родині народжується малятко, ми починаємо думати, що ми можемо йому дати, аби забезпечити дитині щасливе життя. Перші слова матері дитині..Біблія..А друга книга, яка супроводжує нас – Конституція. Основний Закон, який регламентує наші з вами права: на відпочинок і працю, голосувати і бути обраними – є одним з кращих у світі. У ньому ж прописані наші з Вами обов’язки. Хотіла б побажати сьогодні нам сил, наснаги. Хочу, щоб ми всі думали щодня над реалізацією засад, закладених в Конституції України. Звичайно, для цього необхідно докласти чимало зусиль. Давайте робити все для того, щоб наша Конституція була справжнім фундаментом здорового, щасливого, європейського життя в Україні»,- зазначила у своєму вітальному слові голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

         Розпорядженням Голови Верховної Ради України за вагомий особистий внесок в утвердження засад місцевого самоврядування, соціально-економічний розвиток територіальної громади, активну громадську діяльність, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня Конституції України Грамотою Верховної Ради України нагороджено:

 

 

ЯРОШИНСЬКОГО

Миколу Миколайовича

-

Сухоєланецького сільського голову Новоодеського району Миколаївської області

 

 

Розпорядженням голови обласної ради за вагомий особистий внесок у справу захисту української держави та її народу, збереження і розвиток національних військових традицій, сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Дня Конституції України відзнакою Миколаївської обласної ради – "Хрест Святого Миколая" нагороджено:

 

 

КРИВОНОСОВА

Павла Сергійовича

-

старшого лейтенанта, заступника командира батальйону з повітряно-десантної підготовки 79-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

 

 

Розпорядженням голови обласної ради за вагомий особистий внесок у становлення, розвиток і зміцнення демократичної, соціальної та правової держави, підвищення іміджу Миколаївщини в Україні, патріотичне виховання підростаючого покоління, високу професійну майстерність, активну життєву позицію та з нагоди Дня Конституції України Почесною грамотою обласної ради нагороджено:

        

ЗАРВАНСЬКОГО

Юрія Анатолійовича

-

керівника рію "Степові соколи" Зеленоярського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Миколаївської районної ради Миколаївської області – переможця обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"-"Джура-2019", виконуючого обов’язки керівника Зеленоярського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Миколаївської районної ради Миколаївської області

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку