54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

НА СПІЛЬНОМУ ЗАСІДАННІ КОМІСІЙ ОБЛАСНОЇ РАДИ

27.06.2019

Питання капітального і поточного ремонту доріг Миколаївщини перебуває на контролі депутатського корпусу Миколаївської обласної ради. 26-го червня під час спільного засідання двох постійних депутатських комісій з питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури та з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій розглядалося питання погодження об’єктів ремонту комунальних доріг регіону за рахунок коштів відповідної державної субвенції. Депутати- учасники засідання акцентували увагу представників обласної державної адміністрації на вирішенні проблем Єланецького, Вознесенського, Новобузького, Новоодеського районів. У десятиденний термін до обласної ради має бути направлено інформацію щодо використання коштів і розподілу суми, яка залишилась. У підсумку більшістю голосів перелік об’єктів було погоджено.

         Миколаївська обласна рада також продовжує працювати над виконанням та реалізацією рішення депутатського корпусу від 16 травня №23. Йдеться про повноваження щодо управління комунальним майном спільної власності територіальних громад Миколаївської області.
З метою забезпечення його виконання під головуванням Вікторії Москаленко пройшло декілька засідань робочої групи з числа депутатів обласної ради.

Під час засідання двох постійних депутатських комісій з питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури і з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій перспективи здійснення функцій управління комунальним майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області теж обговорювалися. По завершенні дебатів, учасники зустрічі рекомендували обласній державній адміністрації продовжувати виконувати повноваження управління комунальним майном до моменту завершення роботи комісії по передачі документів та підписання акту. У зв’язку з відсутністю вільного фінансового ресурсу та утворення управління комунальним майном, як юридичної особи публічного права, голові обласної ради рекомендовано у межах чисельності штатного розпису виконавчого апарату обласної ради передбачити створення відповідного структурного підрозділу для прийняття документів від обласної державної адміністрації, пов’язаних з управлінням комунальним майном.

         Запропоновані рекомендації депутатами ухвалено.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку