54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

НА СПІЛЬНОМУ ЗАСІДАННІ КОМІСІЙ ОБЛАСНОЇ РАДИ

27.06.2019

Питання капітального і поточного ремонту доріг Миколаївщини перебуває на контролі депутатського корпусу Миколаївської обласної ради. 26-го червня під час спільного засідання двох постійних депутатських комісій з питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури та з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій розглядалося питання погодження об’єктів ремонту комунальних доріг регіону за рахунок коштів відповідної державної субвенції. Депутати- учасники засідання акцентували увагу представників обласної державної адміністрації на вирішенні проблем Єланецького, Вознесенського, Новобузького, Новоодеського районів. У десятиденний термін до обласної ради має бути направлено інформацію щодо використання коштів і розподілу суми, яка залишилась. У підсумку більшістю голосів перелік об’єктів було погоджено.

         Миколаївська обласна рада також продовжує працювати над виконанням та реалізацією рішення депутатського корпусу від 16 травня №23. Йдеться про повноваження щодо управління комунальним майном спільної власності територіальних громад Миколаївської області.
З метою забезпечення його виконання під головуванням Вікторії Москаленко пройшло декілька засідань робочої групи з числа депутатів обласної ради.

Під час засідання двох постійних депутатських комісій з питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури і з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій перспективи здійснення функцій управління комунальним майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області теж обговорювалися. По завершенні дебатів, учасники зустрічі рекомендували обласній державній адміністрації продовжувати виконувати повноваження управління комунальним майном до моменту завершення роботи комісії по передачі документів та підписання акту. У зв’язку з відсутністю вільного фінансового ресурсу та утворення управління комунальним майном, як юридичної особи публічного права, голові обласної ради рекомендовано у межах чисельності штатного розпису виконавчого апарату обласної ради передбачити створення відповідного структурного підрозділу для прийняття документів від обласної державної адміністрації, пов’язаних з управлінням комунальним майном.

         Запропоновані рекомендації депутатами ухвалено.

Події

20 листопада 2019 року з 14.00 до 16.00 години у приміщенні Миколаївської обласної ради (кабінет 105 перший поверх) відбудеться особистий прийом громадян  головою Миколаївської обласної ради Москаленко В.В.

Попередній запис за телефоном – (0512) 37 04 89,

37 25 74

Оголошення Читати всі
2019-10-24
Про організацію Міжнародної культурно-просвітницької поїздки «Європейська співдружність»

Міжнародна культурно-освітнья поїздка «Європейська співдружність» відбудеться з 23 квітня до 01 травня 2020 року до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу (лист і програма поїздки додаються).

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку