54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

«ВИНЕСТИ НА РОЗГЛЯД СЕСІЇ ПИТАННЯ ПРО ПЕРЕДАЧУ ЦІЛІСНОГО МАЙНОВОГО КОМПЛЕКСУ У КОМУНАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ ОБЛАСТІ»,- ДЕПУТАТИ ОБЛАСНОЇ РАДИ РОЗГЛЯНУЛИ ПИТАННЯ МИКОЛАЇВСЬКОГО ПАЛАЦУ СПОРТУ

25.06.2019

Представники депутатського корпусу Миколаївської обласної радивважають за необхідне передати на баланс області майно Миколаївського палацу спорту («Трудові резерви»). Про це йшлося сьогодні, 25 червня, під час засідання постійної депутатської комісії з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту. В її роботі взяли участь голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, радник-помічник заступника голови обласної ради Світлана Гладун. Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України, у зв’язку із ліквідацією Центрального спортивного комплексу, його майно у Миколаєві передається на баланс ЧНУ.ім.П.Могили. Тренерський склад закладу, представники батьківського комітету і вихованці категорично проти такого рішення. На їх глибоке переконання це призведе до ліквідації спортивного комплексу.

На захисті їх інтересів виступає голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко. За її підписом вже відправлено листи на адресу президента України та Кабміну. Аби привернути увагу Лілії Гриневич до проблеми Миколаївського палацу спорту вихованці, тренери та представники батьківського комітету МОККДЮСШ №1, яка базується тут протягом багатьох років, влаштували флеш-моб із закликом зберегти спортивну залу.

На сьогоднішній день з державного бюджету виділяються кошти у розмірі 5 мільйонів гривень. Вищезазначена сума використовується на утримання палацу. Представники депутатського корпусу переконані - і в обласному, і в міському бюджетах реально віднайти відповідне фінансування. До речі, депутати Миколаївської обласної ради неодноразово спрямовували кошти і мікропроектів і депутатські з тим, щоб у цьому палаці здійснювалися ремонтні роботи. Протягом останніх десяти років власник і балансоутримувач будівлі на ці цілі фінансування не спрямовує. А спортивний комплекс «Трудові резерви» вкрай потрібен дітям.

За дорученням голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко 27 травня делегація з Миколаївської області здійснила поїздку до Міністерства освіти і науки України. До її складу увійшли депутати обласної ради, радник голови Миколаївської обласної ради Оксана Корсак, керівництво палацу спорту та МОККДЮСШ №1, члени батьківського комітету. У столиці представники громади Миколаївщини мали зустрітися з Лілією Гриневич і вимагати відміни документу, згідно з яким цілісний майновий комплекс Миколаївського палацу спорту ( «Трудові резерви») передається у користування Чорноморському Національному університету ім. П.Могили.

Того разу пані Міністр освіти і науки України так і не почула пропозицій і вимог миколаївської делегації. За 15 хвилин до початку зустрічі миколаївцям повідомили про відтермінування аудієнції.

25 червня, по завершенні дебатів, члени постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту, зважаючи на численні звернення провідних спортсменів, ветеранів та фахівців галузі фізичної культури і спорту з метою забезпечення належного функціонування установи, запобігання загостренню суспільно-політичної ситуації в області рекомендували голові Миколаївської обласної ради внести на розгляд сесії питання про передачу у спільну власність територіальних громад, сіл, селищ, міст Миколаївської області цілісного майнового комплексу Миколаївського палацу спорту( «Трудові резерви» ).

 

 

 

Події

XVIII позачергова сесія Миколаївської обласної ради 

Листопад 2023
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку