54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

«МИ СТОЯТИМЕМО НА ЗАХИСТІ ЗАКОННИХ ІНТЕРЕСІВ ГРОМАДИ»,- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ЗУСТРІЛАСЬ З АГРАРІЯМИ МИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ

25.06.2019

Жителі Миколаївського району продовжують протистояти рейдерському захопленню земель, яке на їх глибоке переконання здійснюється депутатом Миколаївської обласної ради Ігорем Івануною.

         24 червня на зустріч із головою Миколаївської обласної ради приїхали збентежені незаконною діяльністю представника депутатського корпусу фермери, громадські діячі, адміністрація Веснянської ОТГ і власне самі постраждалі. До діалогу приєдналися депутат Миколаївської обласної ради Тахір Садрідінов, заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, радник-помічник заступника голови обласної ради Світлана Гладун, начальник Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Юрій Лостік, начальник юридичного відділу виконавчого апарату обласної ради Сергій Білокуров та керуюча справами виконавчого апарату обласної ради Тетяна Лабарткава.

         Нагадаємо, 21 червня аграрії Миколаївського району влаштували акцію протесту. Аби привернути увагу влади та правоохоронних органів до проблеми селян вони вивели на трасу М-14 спеціалізовану техніку.

         Зокрема, минулими вихідними було намагання перекрити трасу. Виїжджали туди депутати обласної та районної рад, Веснянської об’єднаної територіальної громади. Протестувальники нарікають на роботу керівництва та спеціалістів Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області. Зокрема, питання стосувалося Ігоря Івануни, який нібито користується певними привілеями. Інші ж люди не в змозі оформити документи по п’ять, сім років.

         Під час наради відбувся змістовний діалог між всіма зацікавленими у розв’язанні конфлікту сторонами. Вдалося досягти домовленостей відносно подальших дій виключно у правовому полі та згідно з чинним законодавством України. Ситуація продовжує знаходитися на контролі правоохоронних органів. Найближчим часом і депутатський корпус повернеться до її розгляду.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку