54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

СОЦІАЛЬНІ ФУНКЦІЇ БІБЛІОТЕКИ ДЛЯ ДІТЕЙ У КУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ ГРОМАДИ

19.06.2019

     19 червня в Миколаївській обласній бібліотеці для дітей ім. В.О.Лягіна відбулося відкриття науково-практичного семінару «Соціальні функції бібліотеки для дітей у культурному просторі громади», організованому Директоратом державної мовної політики Міністерства культури України спільно з Національною бібліотекою України для дітей.2

   

      У семінарі беруть участь заступник Міністра культури України Рибачук Ю.А., генеральний директор Директорату державної мовної політики Міністерства культури України Нікіфоренко Л.С., генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей Гордієнко А.І., регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Миколаївській областіОдінцова С. В., начальники управлінь культури та директори обласних бібліотек для дітей з Чернігівської, Донецької, Київської, Полтавської, Луганської, Тернопільської, Одеської областей, представників видавництва «Фонтан казок» та письменника Олега Чаклуна.

       Зазначений семінар проводиться в рамках циклу науково-практичних семінарів «Бібліотеки та громада: динамічний розвиток і пошук нових форматів взаємодії», на Миколаївщині відбудеться четвертий модуль зазначеного циклу семінарів, у рамках якого заплановане обговорення стратегічних питань діяльності спеціалізованих бібліотек для дітей в умовах адміністративно-територіальної реформи; впровадження сучасних бібліотечних послуг для якісного обслуговування читачів-дітей в умовах децентралізації; підвищення громадського інтересу до бібліотеки як центру інноваційного розвитку громади; забезпечення координації органів місцевого самоврядування, дитячих видавництв, письменників, бібліотек для дітей, громадських організацій у сфері підтримки дитячого читання тощо.3

       Учасників семінару привітали заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Трайтлі О.О., заступник Міністра культури України Рибачук Ю.А., генеральний директор Директорату державної мовної політики Міністерства культури України Нікіфоренко Л.С., генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей Гордієнко А.І., начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації Димитров М.Ф., директор Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна Жайворонок Т.А.

      Програмою семінару передбачена презентація досвіду Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна, дитячих бібліотек міста Миколаєва, виїзд учасників науково-практичного семінару до локацій для проведення пленарного засідання та робочих зустрічей видавців, письменників, бібліотечних фахівців з громадськістю (на базі бібліотек смт. Березанка і Коблівської ОТГ); панельна дискусія «Спеціалізовані бібліотеки для дітей та громада у пошуках співіснування:погляд у майбутнє»; автограф-сесія з дитячим письменником Олегом Чаклуном.

Вересень 2021
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку