54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

* Шановні депутати обласної ради та мешканці області, запрошуємо  23 серпня 2019 року взяти участь в урочистій церемонії підняття великого Державного Прапора України на площі біля адміністративного будинку обласної ради. Початок заходу о 09.00 годині та о 12.00 годині - в обласних урочистих  зборах у Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії *

«УМОВИ ДОГОВОРУ МАЮТЬ ЗАЛИШИТИСЯ БЕЗЗМІННИМИ»,- ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ НАПОЛЯГАЄ НА ПРОДОВЖЕННІ РОБОТИ МОККДЮСШ №1 У ПРИМІЩЕННІ МИКОЛАЇВСЬКОГО ПАЛАЦУ СПОРТУ

11.06.2019

 Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України, у зв’язку із ліквідацією Центрального спортивного комплексу, його майно у Миколаєві передається на баланс ЧНУ. ім. П. Могили. Тренерський склад закладу, представники батьківського комітету і вихованці категорично проти такого рішення. На їх глибоке переконання це призведе до ліквідації спортивного комплексу.

На захисті їх інтересів виступає голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко. 10 червня спільно із заступником голови Миколаївської облдержадміністрації Олександром Трайтлі провели оперативну виробничу нараду.

«Це наша школа. І до нас, як до власників, не надходило жодних пропозицій. 95 % площ там займають спортсмени МОККДЮСШ №1. Ми будемо наполягати на тому, щоб до 2020 року умови договору оренди залишилися беззмінними. Більш того, боротьбу за спортивний об’єкт ми продовжимо. Нашій комплексній дитячій спортивній школі понад 40 років. Тренерський склад виховав не одне покоління чемпіонів, які захищали честь міста та області на Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях. Категорично не згодні з позицією Міністерства. Вважаємо за доцільне передати об’єкт на баланс міста або області. Депутати готові прийняти відповідне рішення», - зазначила Вікторія Вікторівна.

Під час наради остаточних домовленостей відносно подальшого функціонування МОККДЮСШ№1 у приміщенні будівлі Миколаївського палацу спорту досягнуто не було. Робота триває.

Нагадаємо, аби привернути увагу Лілії Гриневич до проблеми Миколаївського палацу спорту вихованці, тренери та представники батьківського комітету МОККДЮСШ №1, яка базується тут протягом багатьох років, влаштували флеш-моб із закликом зберегти спортивну залу. До спортсменів приєдналася голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

 

Оголошення Читати всі
2019-08-16
Жінка в політиці - зміни в Україні!

Фонд громади міста Херсон "Захист" оголошує конкурс на навчання жінок, які мають бажання балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

Протягом року наступні кандидатки в очно-заочній формі отримають допомогу на рівні освіти, відкриття можливостей.

Ціль проекту - підвищення спроможності жінок-лідерок Херсонської та Миколаївської областей у підготовці до участі у місцевих виборах

 

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Серпень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку