54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

«ПОДОРОЖ УКРАЇНОЮ»,- В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ НАГОРОДИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ СПІЛЬНОГО УКРАЇНО-СЛОВЕНСЬКОГО ПРОЕКТУ

04.06.2019

4 червня в сесійній залі адміністративної будівлі Миколаївської обласної ради нагороджували переможців Міжнародного дитячого Україно-Словенського проекту “Подорож Україною”. Його організаторами виступили Громадська організація Центр розвитку “Європейський стандарт” (Україна) та Українська культурно-освітня організація «Рукавичка» (Словенія).
       Головною ідеєю проекту є творча презентація України. Вона зроблена за допомогою дитячих малюнків у вигляді фільму-путівника по мальовничим регіонам та містам країни.

«Я познайомилася із дівчиною, яка у Словенії є керівником громадської організації. У себе на Батьківщині вона реалізує масу проектів присвячених Україні. Ми замислились про спільний проект. У підсумку вийшли на ідею створення презентаційного фільму через дитячі малюнки. Щоб діти Миколаївської області відобразили Україну. Згодом, за допомогою малюнків, створюємо презентаційний фільм. Таким чином народилося тісне співробітництво наших двох народів. Жителів України та Словенії»,- пригадала початок спільної роботи зі Словенськими колегами Анна Павловська, президент Громадської організації Центр розвитку “Європейський стандарт”


         Презентаційний фільм гідно представив нашу державу 22 травня цього року в столиці Словенії у місті Любляна. На його показі особливу роль відіграв виступ Посла України в Словенії М.Ф.Бродовича. Він також нагородив Почесною грамотою переможницю проекту Таню Просвіріну з Миколаївської області.До речі, поїздка до Словенії - головний приз конкурсу. На презентації фільму були присутні учні словенських шкіл. Їх вразила краса українських міст і містечок, районних центрів і сіл, заповідних зон, узбережжя Чорного та Азовського морів. Наша юна землячка – Таня Просвіріна провела з однолітками цілий день. Дівчинка на собі відчула атмосферу уроків у Словенських школах.


           Загалом більше чотирьохсот дітей Миколаївської області взяли участь у проекті. У своїх роботах вони відображали неповторність краєвидів Батьківщини. Також висловили бажання взяти участь у проекті та здобули призові місця діти з Донецької області міста Мирноград. Якраз 4 червня відбулось урочисте нагородження переможців усіх номінацій проекту «Подорож Україною» і перегляд однойменного фільму. До Миколаєва приїхала і пані Матея Крачун - Повноважний міністр, Тимчасовий повірений у справах Словенії в Україні та пані Інга Ярова- помічник з питань публічної дипломатії Республіки Словенія в Україні, які вітали та нагороджували переможців.

«Дорогі друзі, я рада вітати усіх Вас на урочистому нагородженні переможців проекту «Подорож Україною». Хочу подякувати Анні Павловській за запрошення і заступникові голови Миколаївської обласної ради Андрієві Кротову за сприяння в організації проекту. Ви, дорогі діти, дуже талановито і так щиро відобразили Україну у своїх роботах і представили її у Словенії. Цей Міжнародний проект має дуже особливе значення. Я сподіваюсь, що така співпраця закладе міцний фундамент подальших ділових контактів між дитячими та навчальними закладами України і Словенії. І звичайно сприятиме створенню нових проектів»,- відзначила пані Матея Крачун - Повноважний міністр, Тимчасовий повірений у справах Словенії в Україні.

Почесні грамоти Миколаївської обласної ради переможцям усіх номінацій вручив заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов.

Проект реалізовувався за підтримки Посольства України в Республіці Словенія, Посла України в Республіці Словенія М.Ф.Бродовича, Посольства Республіки Словенія в Україні, Миколаївської обласної ради.

 

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку