54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ,ПЛАНУВАННЯ, БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

30.05.2019

29 травня своє чергове засідання провели депутати - члени постійної комісії з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій. В роботі комісії взяв участь заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов. Протягом засідання депутати відпрацювали дев’ять профільних питань.

         Зокрема, погоджено внесення змін до обсягу міжбюджетних трансфертів на суму 4 млн. 217 тис. гривень. Йдеться про кошти заплановані на проведення і підготовку виборів в об’єднаних територіальних громадах. Ухвалено зміни до обсягів видатків обласного бюджету. Обласна державна адміністрація звернулася з проханням зменшити суми по декількох об’єктах з подальшим їх збільшенням на реставрацію фасаду Миколаївського обласного художнього музею ім.В.Верещагіна. Цього ж дня депутати обласної ради підтримали виділення додаткового фінансування на ремонт фасаду Миколаївського Академічного Художнього Російського Драматичного театру.

                  На постійному контролі депутатського корпусу Миколаївської обласної ради сьомого скликання перебувають питання розвитку спорту і підтримка молоді.

         В ході засідання члени постійної комісії підтримали виділення коштів для підготовки спортсменів до участі у чемпіонатах, офіційних всеукраїнських змаганнях, як проміжного етапу підготовки до Олімпійських ігор. Також Віктор Гінкул вважає за необхідне підвищити стипендію обласної ради та облдержадміністрації, яка виплачується провідним спортсменам і тренерам. На сьогоднішній день її розмір складає лише 1669 гривень. Спортивні функціонери звернулися до депутатського корпусу з проханням підвищити її, принаймні до рівня мінімальної заробітної платні. Заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, під час формування пропозицій комісії , поділився власними міркуваннями. Враховуючи колосальний відтік спортивних кадрів з Миколаївщини, і через низьке фінансове забезпечення у тому числі, Андрій Кротов запропонував депутатам рекомендувати обласній державній адміністрації віднайти кошти у необхідному обсязі.

Події
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Червень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку