54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Конференція "Дитинство без насильства: роль працівників медичної сфери у системі виявлення та реагування на випадки насильства над дітьми".

28.02.2018

Конференція була організована спільними зусиллями  міжнародної  громадської  організації  " Міжнародний центр розвитку і лідерства", Уповноваженим  Президента України з прав дитини Миколою Кулебою  у тісному співробітництві з міністерством охорони здоров’я та міністерством освіти.

         " Чому не працює система попередження і реагування на випадки насильства і жорстокого поводження з дітьми? Невже не можемо вчасно помітити, що над дитиною знущаються та захистити її? Я постійно чую ці питання, коли обговорюємо проблему боротьби з насильством або коли «розбираємо», якусь конкретну ситуацію. І завжди все зводиться до того, що хтось не помітив проявів насильства над дитино, або не знав, кому про це повідомити. Досить часто система протидії жорсткому поводженню з дітьми не здатна адекватно реагувати на випадки насильства щодо дітей через недостатній рівень підготовки фахівців, які залучені до цього процесу. Кожен працівник служб у справах дітей та соціальних служб, правоохоронних органів, закладів освіти та охорони здоров’я має бути навченим, як помітити найменші ознаки того, що з дитиною жорстоко поводяться та чітко знати, що роботи далі аби звільнити дитину від страждань. Ми вирішили розпочати підготовку саме з медичних працівників, адже лікар навіть під час звичайного огляду може побачити ознаки насильства, непомітні для фахівців з інших сфер (наприклад вчителів).Протягом декількох   днів більше 100 лікарів зі всієї країни проходили навчання  від провідних американських експертів у питаннях виявлення та реагування на випадки насильства над дітьми. Ми організували цей тренінг спільно з Міністерством охорони здоров`я та МГО «Міжнародний центр розвитку та лідерства»,- зазначив Уповноважений Президента України   з прав дитини Микола Кулеба.

         Під час конференції перед її учасниками виступали спікери з-за кордону:

-         Вінсент Палуччі, професор педіатрії Школи медицини Нью-Йоркського  університету( Нью-Йорк, США);

-         Лорі Фрезієр, професор педіатрії Пенсильванської державної медичної школи та Начальник відділу педіатрії з дитячих адикцій у Пенсильванській державній дитячій лікарні( Пенсильванія, США);

На запрошення Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби Миколаївську область на конференції представляла радник голови Миколаївської обласної ради Оксана Корсак. Кожен гість  отримав диплом про участь у конференції.

Події

Шановні мешканці Миколаївщини! За ініціативи Миколаївської обласної ради депутатом обласної ради Резніковим Іллею Борисовичем на офіційному інтернет-представництві Президента України  зареєстровано електронну петицію "Щодо реконструкції та капітального ремонту будівлі залізничного вокзалу "Миколаїв-пасажирський" Просимо всіх небайдужих підтримати ініціативу Миколаївської обласної ради.Петиція доступна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/51058

Оголошення Читати всі
2019-03-01
VIII Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest»

Українська асоціація районних та обласних рад долучилася до роботи з підготовки VIII Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest», який відбудеться у м.Києві 26 травня 2019 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад», Міністерства культури України та Київської міської державної адміністрації.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Березень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18
19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
25 позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку