54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

18 вересня 2019 року з 09.00 до 11.00 години у приміщенні Миколаївської обласної ради (кабінет 105 перший поверх) відбудеться особистий прийом громадян головою Миколаївської обласної ради Вікторією Москаленко. Попередній запис за телефоном (0512) 37-04-89 та 37-25-74

Конференція "Дитинство без насильства: роль працівників медичної сфери у системі виявлення та реагування на випадки насильства над дітьми".

28.02.2018

Конференція була організована спільними зусиллями  міжнародної  громадської  організації  " Міжнародний центр розвитку і лідерства", Уповноваженим  Президента України з прав дитини Миколою Кулебою  у тісному співробітництві з міністерством охорони здоров’я та міністерством освіти.

         " Чому не працює система попередження і реагування на випадки насильства і жорстокого поводження з дітьми? Невже не можемо вчасно помітити, що над дитиною знущаються та захистити її? Я постійно чую ці питання, коли обговорюємо проблему боротьби з насильством або коли «розбираємо», якусь конкретну ситуацію. І завжди все зводиться до того, що хтось не помітив проявів насильства над дитино, або не знав, кому про це повідомити. Досить часто система протидії жорсткому поводженню з дітьми не здатна адекватно реагувати на випадки насильства щодо дітей через недостатній рівень підготовки фахівців, які залучені до цього процесу. Кожен працівник служб у справах дітей та соціальних служб, правоохоронних органів, закладів освіти та охорони здоров’я має бути навченим, як помітити найменші ознаки того, що з дитиною жорстоко поводяться та чітко знати, що роботи далі аби звільнити дитину від страждань. Ми вирішили розпочати підготовку саме з медичних працівників, адже лікар навіть під час звичайного огляду може побачити ознаки насильства, непомітні для фахівців з інших сфер (наприклад вчителів).Протягом декількох   днів більше 100 лікарів зі всієї країни проходили навчання  від провідних американських експертів у питаннях виявлення та реагування на випадки насильства над дітьми. Ми організували цей тренінг спільно з Міністерством охорони здоров`я та МГО «Міжнародний центр розвитку та лідерства»,- зазначив Уповноважений Президента України   з прав дитини Микола Кулеба.

         Під час конференції перед її учасниками виступали спікери з-за кордону:

-         Вінсент Палуччі, професор педіатрії Школи медицини Нью-Йоркського  університету( Нью-Йорк, США);

-         Лорі Фрезієр, професор педіатрії Пенсильванської державної медичної школи та Начальник відділу педіатрії з дитячих адикцій у Пенсильванській державній дитячій лікарні( Пенсильванія, США);

На запрошення Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби Миколаївську область на конференції представляла радник голови Миколаївської обласної ради Оксана Корсак. Кожен гість  отримав диплом про участь у конференції.

Оголошення Читати всі
2019-09-10
ПРО СКЛИКАННЯ 28 ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Cкликати 28 позачергову сесію обласної ради сьомого скликання 18 вересня 2019 року, об 11 годині, в сесійному залі обласної ради.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1
2 3 4
5 6
7
8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку