54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО НАГОРОДИЛА ДМИТРА ФЕДОРЕНКА

24.05.2019

23 травня голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко нагородила Почесною грамотою Миколаївської обласної ради за значні особисті досягнення і визначні успіхи у навчанні, активну життєву позицію та з нагоди зайняття призового місця за результатами участі у V сезоні конкурсу з IT-проектів і кіберспорту серед молоді віком до 18 років «ITalent» Дмитра Федоренка з Доманівщини.

Йоганн Вольфганг Гете говорив, що людина, яка володіє вродженим талантом, відчуває найбільше щастя тоді, коли використовує цей талант. Цей вислів про нашого обдарованого юного земляка з Доманівщини – Дмитра Федоренка. Протягом декількох років хлопчина займається створенням міні – анімаційних фільмів, відеороликів тощо. Поступово юнацьке захоплення переросло у справу життя. Від своєї вчительки він дізнався про конкурс з IT-проектів і кіберспорту серед молоді віком до 18 років. Деталі змагання комп’ютерників знайшов в мережі інтернет. Справа залишалася за малим – спробувати свої сили. 2017-го Дмитро Федоренко посів перше місце у номінації «3D графіка». А вже цього року це було друге місце у номінації «відеомонтаж».

«Цей конкурс стимулює до розвитку, самовдосконалення. Я бачу свої результати і досягнення інших учасників. Аналізуючи, робиш крок вперед»,- говорить Дмитро Федоренко.

Це перший і найбільший в Україні конкурс з IT-проектів і кіберспорту серед молоді віком до 18 років. До складу журі входять кращі фахівці провідних IT компаній України. Учасники конкурсу - близько 6 тисяч дітей. Організатори проекту ставлять собі за мету - надати підростаючому поколінню всебічну підтримку і можливість отримувати IT досвід, закласти фундамент для їх професійної реалізації.

 

Події
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку