54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

У СЕЛІ КОБЛЕВЕ ВІДКРИЛИ НОВУ АМБУЛАТОРІЮ

19.04.2019

18 квітня голова Миколаївської обласної ради з робочим візитом перебувала у Березанському районі. За участі Вікторії Москаленко та заступника голови облдержадміністрації Валентина Гайдаржи у селі Коблеве, в рамках реалізації ініціативи Президента України Петра Порошенка, відкрили нову амбулаторію. Вона є структурним підрозділом комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Коблеве»».

         Амбулаторія групової практики обслуговуватиме 3077 громадян-жителів сіл Коблеве та Виноградне. Працюватиме тут 3 лікаря.

         Під час урочистої церемонії головному лікареві вручили ключі від нового автомобіля Рено.

         В ході поїздки Вікторія Вікторівна відвідала Коблевську загальноосвітню школу 1-3-го ступенів. Більше 300 дітей на сьогоднішній день тут здобувають освіту. Колектив вчителів спільно з батьками працює над реалізацією принципів і засад концепції «Нова українська школа».

         «Спочатку я не сприйняла цю концепцію. Я не розуміла у чому її суть. А концепція базується на дуже сучасній, потужній платформі. Сьогодні вчитель, батьки і діти знаходяться на одному рівні. Ми разом вчимося, опановуємо інновації, робимо помилки і виправляємо їх. Але робимо це все разом! Негативна відповідь дитини сьогодні-для нас теж результат. Головне, що учень не боїться відповідати. Тож, хочу сказати, що я вірю у концепцію «Нової української школи». Вірю в її успішність і перспективу, результативність. Дякуємо державі, що наші діти розвиваються у правильному руслі»,- каже директор Коблевської ЗОШ I-IIIст. Людмила Іванівна Кравцова.

         Надзвичайно приємні враження залишило по собі у голови обласної ради відвідування класу Ірини Миколаївни Журби, вчителя із 36-ти річним досвідом роботи на початковій ланці. Вона поділилася із Вікторією Вікторівною своїми методиками роботи з першачками.

         «Ми не даємо їм готові знання. Ми змушуємо їх розмірковувати. Вчимо розв’язувати певну проблему на уроці. До його початку дітки можуть поділитися власним емоційним станом і настроєм»,- розказує Ірина Журба.

         Вихованці загальноосвітнього закладу займаються багатьма видами спорту. Культивуються тут вільна боротьба у хлопчиків і гімнастика у дівчат. Тренери-професіонали приїздять з сусіднього міста Южне, що на Одещині. Безпосередньо у школі для занять вищевказаними видами спорту облаштували зали. Загалом гуртковою роботою охоплено 64% дітей.

         Також цього дня Вікторія Москаленко відвідала Коблевський інклюзивно – ресурсний центр.

Оголошення Читати всі
2019-05-11
ВИЇЗД РОБОЧОЇ ГРУПИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ ОРІДУ НАДУ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ

Приймальна комісія Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України прийняла рішення про подання, як паперової, так і електронної заяви від вступників на спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» (магістратура).

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Травень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
26 позачергової сесії
підписатись на розсилку