54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

У СЕЛІ КОБЛЕВЕ ВІДКРИЛИ НОВУ АМБУЛАТОРІЮ

19.04.2019

18 квітня голова Миколаївської обласної ради з робочим візитом перебувала у Березанському районі. За участі Вікторії Москаленко та заступника голови облдержадміністрації Валентина Гайдаржи у селі Коблеве, в рамках реалізації ініціативи Президента України Петра Порошенка, відкрили нову амбулаторію. Вона є структурним підрозділом комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Коблеве»».

         Амбулаторія групової практики обслуговуватиме 3077 громадян-жителів сіл Коблеве та Виноградне. Працюватиме тут 3 лікаря.

         Під час урочистої церемонії головному лікареві вручили ключі від нового автомобіля Рено.

         В ході поїздки Вікторія Вікторівна відвідала Коблевську загальноосвітню школу 1-3-го ступенів. Більше 300 дітей на сьогоднішній день тут здобувають освіту. Колектив вчителів спільно з батьками працює над реалізацією принципів і засад концепції «Нова українська школа».

         «Спочатку я не сприйняла цю концепцію. Я не розуміла у чому її суть. А концепція базується на дуже сучасній, потужній платформі. Сьогодні вчитель, батьки і діти знаходяться на одному рівні. Ми разом вчимося, опановуємо інновації, робимо помилки і виправляємо їх. Але робимо це все разом! Негативна відповідь дитини сьогодні-для нас теж результат. Головне, що учень не боїться відповідати. Тож, хочу сказати, що я вірю у концепцію «Нової української школи». Вірю в її успішність і перспективу, результативність. Дякуємо державі, що наші діти розвиваються у правильному руслі»,- каже директор Коблевської ЗОШ I-IIIст. Людмила Іванівна Кравцова.

         Надзвичайно приємні враження залишило по собі у голови обласної ради відвідування класу Ірини Миколаївни Журби, вчителя із 36-ти річним досвідом роботи на початковій ланці. Вона поділилася із Вікторією Вікторівною своїми методиками роботи з першачками.

         «Ми не даємо їм готові знання. Ми змушуємо їх розмірковувати. Вчимо розв’язувати певну проблему на уроці. До його початку дітки можуть поділитися власним емоційним станом і настроєм»,- розказує Ірина Журба.

         Вихованці загальноосвітнього закладу займаються багатьма видами спорту. Культивуються тут вільна боротьба у хлопчиків і гімнастика у дівчат. Тренери-професіонали приїздять з сусіднього міста Южне, що на Одещині. Безпосередньо у школі для занять вищевказаними видами спорту облаштували зали. Загалом гуртковою роботою охоплено 64% дітей.

         Також цього дня Вікторія Москаленко відвідала Коблевський інклюзивно – ресурсний центр.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку