54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

НАЛЕЖНЕ ФУНКЦІОНУВАННЯ ІНТЕРНАТНИХ УСТАНОВ - ПРІОРИТЕТНЕ ЗАВДАННЯ ВЛАДИ

18.04.2019

    17 квітня відбулася робоча нарада голови Миколаївської обласної ради Москаленко В. з керівниками закладів сфери соціального захисту спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Миколаївської області за участю директора департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації Єльчієвої О.

     1_1В Миколаївській області функціонують 10 будинків-інтернатів, з них - 2 геріатричного профілю, 8 психоневрологічних у тому числі 1 для дітей з інвалідністю ІІІ - ІV профілю.

   Голова обласної ради Москаленко В. зупинилась на питаннях дотримання прав та інтересів підопічних, їх соціально-медичного обслуговування, забезпечення умов щодо організації реабілітаційного процесу, дотримання приватності та доступності, підготовки роботи підсобних господарств, фінансово-господарської діяльності, дотримання вимог трудового законодавства, законодавства з охорони праці та цивільного захисту тощо.

   6Учасники наради обговорили проблемні питання, які потребують значних фінансових ресурсів, а саме: поліпшення технічного стану будівель та споруд, заміну застарілого медичного, технологічного обладнання та меблів. Перелік проблемних питань щодо забезпечення належного функціонування інтернатних закладів включено до бюджетних запитів з метою виділення коштів для їх вирішення.5

   Планується провести відповідну роботу, а також поліпшити якість надання соціально-медичних та реабілітаційних послуг підопічним та вихованцям, створити на базі діючих інтернатних закладів для дорослих інноваційні відділення (денного догляду, тимчасового, підтриманого проживання, тощо).

   Підбиваючи підсумки робочої наради голова обласної ради Москаленко В. дала доручення щодо активізації роботи органу управління щодо залучення додаткового фінансового ресурсу на вирішення проблемних питань інтернатних установ.

 

 

 

Оголошення Читати всі
2019-05-11
ВИЇЗД РОБОЧОЇ ГРУПИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ ОРІДУ НАДУ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ

Приймальна комісія Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України прийняла рішення про подання, як паперової, так і електронної заяви від вступників на спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» (магістратура).

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Травень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
26 позачергової сесії
підписатись на розсилку