54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ПЕТРО ПОРОШЕНКО: Я ЗАКЛИКАЮ КОЖНОГО СТАТИ «УКРАЇНОБОТОМ»

17.04.2019

«Я не закликаю нікого бути «порохоботом»… Але я зараз закликаю кожного стати «україноботом». Любити Україну. Бо ризики, які зараз концентруються, коли ми нібито намагаємося погратися в це – ціна буде надзвичайно високою», - сказав Президент України Петро Порошенко під час прямого ефіру на телеканалі «112 Україна» у програмі «Пульс», участь у якій мав також брати кандидат Зеленський.

Глава держави зауважив, що Україна була об’єктом дуже потужної атаки елементів гібридної війни, починаючи з фейкових новин: «І фінансування цих фейкових новин є дуже потужним».

«Але я хотів би подякувати дуже відповідальному вибору українців. Що незважаючи на фейкові новини з Росії, незважаючи на потужну критику діючої влади, не завжди обґрунтовану, де 80% всіх повідомлень, за оцінками Інституту масової інформації, стосувалася мене особисто, і навіть у цих умовах ми бачимо зараз, що майже 40% готові проголосувати за мене», - наголосив Глава держави.

Петро Порошенко додав: «Ці п’ять років були найважчими в новітній українській історії. І левова частина цих навантажень лягла на плечі українського народу». Він нагадав, як у 2014 році ми віддавали всі кошти платників податків на побудову нової армії.

«Результати цього сьогодні очевидні. Але, що від цього постраждало? Рівень життя людей», - зазначив він, наголосивши, що платники податків сьогодні сплачують воєнний збір та перераховують 6% ВВП на армію.

За його словами, Росія вдавалася і до інших елементів гібридної війни, закривши свої ринки для української продукції. Однак, він зазначив, що Україні вдалося подолати цю перешкоду, залучивши іноземні інвестиції у розвиток виробництва та досягнувши економічного зростання.

«Це економічне зростання має відображатись абсолютно чітким результатом – зростанням добробуту людей. Зростання економіки має бути відчутним у кишені звичайного українця. І на сьогоднішній день у нас з’явилася ця можливість», - підкреслив Президент.

 

Оголошення Читати всі
2019-05-11
ВИЇЗД РОБОЧОЇ ГРУПИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ ОРІДУ НАДУ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ

Приймальна комісія Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України прийняла рішення про подання, як паперової, так і електронної заяви від вступників на спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» (магістратура).

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Травень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
26 позачергової сесії
підписатись на розсилку