54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ПЕТРО ПОРОШЕНКО: Я ЗАКЛИКАЮ КОЖНОГО СТАТИ «УКРАЇНОБОТОМ»

17.04.2019

«Я не закликаю нікого бути «порохоботом»… Але я зараз закликаю кожного стати «україноботом». Любити Україну. Бо ризики, які зараз концентруються, коли ми нібито намагаємося погратися в це – ціна буде надзвичайно високою», - сказав Президент України Петро Порошенко під час прямого ефіру на телеканалі «112 Україна» у програмі «Пульс», участь у якій мав також брати кандидат Зеленський.

Глава держави зауважив, що Україна була об’єктом дуже потужної атаки елементів гібридної війни, починаючи з фейкових новин: «І фінансування цих фейкових новин є дуже потужним».

«Але я хотів би подякувати дуже відповідальному вибору українців. Що незважаючи на фейкові новини з Росії, незважаючи на потужну критику діючої влади, не завжди обґрунтовану, де 80% всіх повідомлень, за оцінками Інституту масової інформації, стосувалася мене особисто, і навіть у цих умовах ми бачимо зараз, що майже 40% готові проголосувати за мене», - наголосив Глава держави.

Петро Порошенко додав: «Ці п’ять років були найважчими в новітній українській історії. І левова частина цих навантажень лягла на плечі українського народу». Він нагадав, як у 2014 році ми віддавали всі кошти платників податків на побудову нової армії.

«Результати цього сьогодні очевидні. Але, що від цього постраждало? Рівень життя людей», - зазначив він, наголосивши, що платники податків сьогодні сплачують воєнний збір та перераховують 6% ВВП на армію.

За його словами, Росія вдавалася і до інших елементів гібридної війни, закривши свої ринки для української продукції. Однак, він зазначив, що Україні вдалося подолати цю перешкоду, залучивши іноземні інвестиції у розвиток виробництва та досягнувши економічного зростання.

«Це економічне зростання має відображатись абсолютно чітким результатом – зростанням добробуту людей. Зростання економіки має бути відчутним у кишені звичайного українця. І на сьогоднішній день у нас з’явилася ця можливість», - підкреслив Президент.

 

Вересень 2021
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку