54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

* Шановні мешканці міста Миколаєва та Миколаївської області! Запрошуємо вас на покладання квітів до пам’ятника В.О.Лягіну з нагоди відзначення Дня партизанської слави в Миколаївській області, яке відбудеться 20 вересня 2019 року о 08.30. Збір учасників о 08.00

«Приводом зібрати комісію слугував стан доріг, який погіршується в Миколаївській області»,- засідання тимчасової депутатської комісії Миколаївської обласної ради з питань контролю ефективності використання бюджетних коштів під час ремонту доріг

23.02.2018

       Під час засідання тимчасової комісії Тетяна Демченко виступила з пропозицією, щоб сесія облради, а не аж ніяк обласна державна адміністрація, розподіляла 287 млн ​​грн субвенції з державного бюджету, виділених на обслуговування державних доріг, переданих на баланси місцевих органів влади. Депутат запропонувала заслухати на наступному засіданні комісії пропозиції щодо реформування облавтодору, який буде обслуговувати державні дороги, передані на баланси місцевих органів влади.
     Згодом Тетяна Демчекно запропонувала звернутися до обласної державної адміністрації , щоб в майбутньому 300 млн грн, виділених на ремонт траси Н-14 «Миколаїв - Кропивницький", не перерозподілялися на інші напрямки. За її словами, потрібно також прописати, щоб ці гроші були виділені не на ремонт ділянки траси між кордоном Миколаївської та Кіровоградської областей ( від кордону до Возсіятського), а на більш проблемні ділянки.

                Жодна із пропозицій проголосована не була.


       «Приводом зібрати комісію слугував стан доріг, який погіршується в Миколаївській області. Ми об’їжджаємо дуже багато доріг. У тому числі Т 15-09 - це Баштанка - Березнегувате. Вона знаходиться в дуже жахливому стані. І на превеликий жаль вона вже «О» значення. Її перевели в місцеве значення без ремонту. Якби місцеві ради брали її і розуміли, в якому саме стані вона знаходиться, то напевно, не приймали б її на баланс. Що стосується Н 11, тоя думаю, що в цьому році вона буде закінчена. У катастрофічному стані дорога Н -14. Тому, саме цей напрямок було обраний нами, як перспективний, для ознайомлення.
Виїхали, подивилися і переконалися в катастрофічному стані дороги. За зимовий період там ще гірше стало. У минулому році гроші були виділені. Умовна проїжджаємість була зроблена. Тільки -но сніг зійшов, виявилося, що рух транспорту знову ускладнений, його взагалі там немає. І там стан ще більше погіршився. Також проїхали по трасі в бік Веселинове і Доманівки. Цей напрямок останні років десять в такому поганому стані. Транспорт, окрім місцевих жителів, по ній теж мало рухається. І на неї також необхідно звертати увагу. Нам би дуже хотілось, щоб міністерство також звернуло на неї увагу », - прокоментував Іван Кухта сьогоднішнє засідання комісії.

Оголошення Читати всі
2019-08-16
ЖІНКА В ПОЛІТИЦІ — ЗМІНИ В КРАЇНІ!

Фонд громади міста Херсон «Захист» оголошує конкурс на навчання жінок, які мають намір балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

 

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1
2 3 4
5 6
7
8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку