54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

* 23 квітня 2019 року з 10.00 год. до 11.30 год. в холі зали засідань обласної ради  відбудеться прощання з головою Миколаївської обласної організації ветеранів Поротніковим М.А.

«ПРОТЯГОМ 2018-ГО НА ОПОРНІ ЗАКЛАДИ З ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ ВИДІЛЕНО БІЛЬШЕ 17 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ»,- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО І ОЛЕКСАНДР ДЕМЧУК ПРОІНСПЕКТУВАЛИ ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ ШКОЛАМИ ВІТОВСЬКОГО РАЙОНУ

11.04.2019

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко спільно з керівником апарату Миколаївської облдержадміністрації Олександром Демчуком відвідали М-Погорілівську опорну загальноосвітню школу I-III ступенів Вітовського району. Перебуваючи з робочим візитом в опорному закладі вони звернули увагу на успіхи реалізації освітніх реформ, започаткованих Президентом України Петром Порошенком. Представники влади області взяли участь у відкритті нового кабінету біології.

 

         За результатами обласного конкурсу М-Погорілівська загальноосвітня школа визнана кращим опорним загальноосвітнім навчальним закладом. Тут створено комфортні умови для здобуття вихованцями якісних знань.

2018 року М-Погорілівською опорною загальноосвітньою школою від обласної влади отримано:

-         Лінгафонний кабінет;

-         Мультимедійне обладнання (Інтерактивна панель);

-         Кабінет хімії;

-         Кабінет біології;

-         Кабінет математики;

-         Кабінет географії;

-         Цифровий вимірювальний комп’ютерний комплекс для кабінету хімії EINSTEIN;

-         Цифровий вимірювальний комп’ютерний комплекс для кабінету біології EINSTEIN;

-         Мультимедійне обладнання (Інтерактивний тир ePRESENTER);

«На сьогоднішній день ми маємо десять кабінетів, оснащених сучасним обладнанням. На базі школи працює районний інклюзивно-ресурсний центр, центр позакласної роботи. Працюють групи подовженого дня, ведемо гурткову роботу»,- ділиться під час нашої розмови директор школи Світлана Горик.

     Також за рахунок коштів субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на оновлення матеріально-технічної бази та впровадження енергозберігаючих технологій в опорних школах, надання фінансової підтримки загальноосвітнім навчальним закладам області, які беруть участь у пілотних проектах: новий освітній простір, нова українська школа М-Погорілівська ЗОШ I-III ст. отримала 2 500 000,00 грн. За ці кошти сюди придбано:

-         комплект меблів для їдальні.

-         2 холодильники;

-         морозильну камеру;

-         електропательню;

-         овочерізку;

-         марміт для їдальні у кількості 2 шт;

-         картоплечистку;

-         стелаж для їдальні;

-         жарочну шафу;

-         систему вентиляції їдальні;

-         мийки;

     Для поліпшення навчального процесу додатково закуплено:

- комплект меблів для початкових класів;

- чотири ноутбуки;

- чотири інтерактивні дошки;

- чотири мультимедійні проектори;

- п’ять багатофункціональних пристроїв;

- 2 LEDтелевізори;

- комплекти обладнання для кабінетів біології, фізики та хімії;

У вестибюлі школи встановили ігрові столи футбол та аерохокей. 2018 року здійснено ремонт їдальні М-Погорілівської ЗОШ з виконанням умов по енергозбереженню і капітальний ремонт систем водопостачання та водовідведення у приміщенні їдальні.

         До М-Погорілівської школи підвозяться 376 учнів. Ця кількість, припускає керівник установи, є чи не найбільшою в Україні. Загалом освіту здобувають юні мешканці дев’яти населених пунктів району.

         Підтримці опорних навчальних закладів, каже голова Миколаївської обласної ради, депутатський корпус завжди приділяв і продовжує приділяти багато уваги. Красномовним тому свідченням є приклад М-Погорілівської ЗОШ I-III ступенів.

         «Біологія, хімія, лінгафонний кабінет, кабінет патріотичного виховання. Це говорить про те, що протягом останніх двох років ми рухались у правильному напрямку і приділяли значну увагу розвиткові освіти і реалізації відповідної нашої обласної Комплексної програми. Ми підтримали тих, хто реалізовував на своїй базі нові освітні процеси. І результат є. Його видно. Результат для учнів, для педагогів, для батьків. Між іншим, у цих школах відремонтовано спортивні зали та їдальні. І саме головне – нова якість освіти», зазначає Вікторія Москаленко.

                  Під час візиту Вікторії Москаленко та Олександра Демчука до М-Погорілівської загальноосвітньої школи обговорювались і перспективи закладу. Зокрема, порушувалось питання реконструкції вестибюлю і парадного входу будівлі.

Оголошення Читати всі
2019-04-22
ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА НАДАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

Миколаївська облдержадміністрації у межах реалізації розпорядження Миколаївської облдержадміністрації «Порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції» (від 27.12.2017 №570-р) (далі - Порядок) оголошує конкурс проектів серед учасників антитерористичної операції для надання одноразової допомоги для відкриття власної справи.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Квітень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку