54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

«ПРОТЯГОМ 2018-ГО НА ОПОРНІ ЗАКЛАДИ З ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ ВИДІЛЕНО БІЛЬШЕ 17 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ»,- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО І ОЛЕКСАНДР ДЕМЧУК ПРОІНСПЕКТУВАЛИ ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ ШКОЛАМИ ВІТОВСЬКОГО РАЙОНУ

11.04.2019

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко спільно з керівником апарату Миколаївської облдержадміністрації Олександром Демчуком відвідали М-Погорілівську опорну загальноосвітню школу I-III ступенів Вітовського району. Перебуваючи з робочим візитом в опорному закладі вони звернули увагу на успіхи реалізації освітніх реформ, започаткованих Президентом України Петром Порошенком. Представники влади області взяли участь у відкритті нового кабінету біології.

 

         За результатами обласного конкурсу М-Погорілівська загальноосвітня школа визнана кращим опорним загальноосвітнім навчальним закладом. Тут створено комфортні умови для здобуття вихованцями якісних знань.

2018 року М-Погорілівською опорною загальноосвітньою школою від обласної влади отримано:

-         Лінгафонний кабінет;

-         Мультимедійне обладнання (Інтерактивна панель);

-         Кабінет хімії;

-         Кабінет біології;

-         Кабінет математики;

-         Кабінет географії;

-         Цифровий вимірювальний комп’ютерний комплекс для кабінету хімії EINSTEIN;

-         Цифровий вимірювальний комп’ютерний комплекс для кабінету біології EINSTEIN;

-         Мультимедійне обладнання (Інтерактивний тир ePRESENTER);

«На сьогоднішній день ми маємо десять кабінетів, оснащених сучасним обладнанням. На базі школи працює районний інклюзивно-ресурсний центр, центр позакласної роботи. Працюють групи подовженого дня, ведемо гурткову роботу»,- ділиться під час нашої розмови директор школи Світлана Горик.

     Також за рахунок коштів субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на оновлення матеріально-технічної бази та впровадження енергозберігаючих технологій в опорних школах, надання фінансової підтримки загальноосвітнім навчальним закладам області, які беруть участь у пілотних проектах: новий освітній простір, нова українська школа М-Погорілівська ЗОШ I-III ст. отримала 2 500 000,00 грн. За ці кошти сюди придбано:

-         комплект меблів для їдальні.

-         2 холодильники;

-         морозильну камеру;

-         електропательню;

-         овочерізку;

-         марміт для їдальні у кількості 2 шт;

-         картоплечистку;

-         стелаж для їдальні;

-         жарочну шафу;

-         систему вентиляції їдальні;

-         мийки;

     Для поліпшення навчального процесу додатково закуплено:

- комплект меблів для початкових класів;

- чотири ноутбуки;

- чотири інтерактивні дошки;

- чотири мультимедійні проектори;

- п’ять багатофункціональних пристроїв;

- 2 LEDтелевізори;

- комплекти обладнання для кабінетів біології, фізики та хімії;

У вестибюлі школи встановили ігрові столи футбол та аерохокей. 2018 року здійснено ремонт їдальні М-Погорілівської ЗОШ з виконанням умов по енергозбереженню і капітальний ремонт систем водопостачання та водовідведення у приміщенні їдальні.

         До М-Погорілівської школи підвозяться 376 учнів. Ця кількість, припускає керівник установи, є чи не найбільшою в Україні. Загалом освіту здобувають юні мешканці дев’яти населених пунктів району.

         Підтримці опорних навчальних закладів, каже голова Миколаївської обласної ради, депутатський корпус завжди приділяв і продовжує приділяти багато уваги. Красномовним тому свідченням є приклад М-Погорілівської ЗОШ I-III ступенів.

         «Біологія, хімія, лінгафонний кабінет, кабінет патріотичного виховання. Це говорить про те, що протягом останніх двох років ми рухались у правильному напрямку і приділяли значну увагу розвиткові освіти і реалізації відповідної нашої обласної Комплексної програми. Ми підтримали тих, хто реалізовував на своїй базі нові освітні процеси. І результат є. Його видно. Результат для учнів, для педагогів, для батьків. Між іншим, у цих школах відремонтовано спортивні зали та їдальні. І саме головне – нова якість освіти», зазначає Вікторія Москаленко.

                  Під час візиту Вікторії Москаленко та Олександра Демчука до М-Погорілівської загальноосвітньої школи обговорювались і перспективи закладу. Зокрема, порушувалось питання реконструкції вестибюлю і парадного входу будівлі.

Події
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Травень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22
23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку