54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

МИКОЛАЇВЩИНА ПЕРЕДАЛА ЕСТАФЕТУ ПАМ`ЯТІ СУСІДНІЙ ОДЕЩИНІ

02.04.2019

Друга світова війна залишила глибокий слід в пам’яті людства. Практично кожна сім’я втратила в роки війни рідних, близьких. У ній загинув кожен п’ятий українець. Діти, онуки і правнуки сивочолих визволителів – вдячні нащадки героїв Другої Світовоїглибоко шанують і з великим почуттям поваги ставляться до їх подвигу. У пам’ять про подвиги визволителів України організація ветеранів України щорічно організовує Всеукраїнську Естафету «Слава визволителямУкраїни», як данину шани, поваги і вічної пам'яті тим людям, які на своїх плечах винесли весь тягар воєнного лихоліття. Ця меморіальна акція йде від області до області, від міста до міста, від села до села, відтворюючи хід звільнення окупованої гітлерівцями землі зі сходу на захід.

6 лютого Миколаївська область прийняла Естафету від представників Дніпропетровської області. Сьогодні ж, 2 квітня, делегація Миколаївської області передала символи Всеукраїнської Естафети: гільзу, прапор 3 Українського фронту та фотоальбом сусідній Одещині.

         Делегацію Миколаївської області очолив заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов. До її складу увійшли: заступник голови Миколаївської обласної ради ветеранів Тимофій Борецький, члени президії Миколаївської обласної ради ветеранів Ольга Морозова та Валентина Редька, голова Вітовської районної організації ветеранів Людмила Іванівна Тарко, керівники ветеранських організацій Очаківщини і Березанщини, голова Очаківської райдержадміністрації Сергій Вікторович Самоуков і голова Березанської райдержадміністрації Сергій Танасов. Зустріч делегацій відбулась на кордоні двох південних регіонів України. Згодом, у селі Кошари Лиманського району, на почесних гостей з Миколаївщини чекали колеги – одесити: керівництво району, представники депутатського корпусу Одеської обласної ради, ветерани Другої Світової війни – члени обласної ради ветеранів Одещини.

         Заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов під час мітингу передав вітання від голови обласної ради Вікторії Москаленко та всього депутатського корпусу обласної ради. Андрій Олександрович висловив вдячність усім, хто долучився до цієї акції, за збереження правди про Другу Світову війну, належне утримання пам’ятників загиблим, військово-патріотичне виховання молоді на героїчних прикладах старшого покоління і волонтерський рух.

         «Сьогодні ми з особливим відчуттям віддаємо данину пам’яті воїнам, які подарували нам можливість виховувати своїх дітей і онуків під мирним небом. Наш обов’язок та обов’язок наших дітей та онуків, правнуків свято берегти пам’ять про мужність та героїзм, подвиг воїнів-визволителів, учасників Другої Світової війни. Сьогодні ми віддаємо шану загиблим на фронтах і воїнам - визволителям Миколаївщини та Одещини, пам’ятаючи про тисячі жертв і справжніх патріотів – військовослужбовців Збройних Сил України та Добровольчих формувань сучасної війни на Сході України.

Від щирого серця зичу Вам міцного здоров’я і довголіття, затишку та спокою Вашим родинам. І саме головне, мирного неба нам усім!», - зазначив Андрій Кротов.

 

 

 


Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку