54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

"МРІЯ КАЛИНІВСЬКИХ ДІТЕЙ ПРО ОНОВЛЕНУ СПОРТИВНУ ЗАЛУ ЗДІЙСНИЛАСЯ ",- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ПРИВІТАЛА КАЛИНІВЦІВ ІЗ ВІДКРИТТЯМ ПІСЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ СПОРТИВНОЇ ЗАЛИ І НОВОГО СПОРТИВНОГО МАЙДАНЧИКА

25.03.2019

22 березня голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко здійснила робочий візит до Вітовського району. На шановану та бажану гостю із нетерпінням чекала Калинівська дітвора. Ще б пак. Вікторія Вікторівна, приїхала на церемонію відкриття реконструйованої спортивної зали Калинівської загальноосвітньої школи та дитячого спортивного майданчика.

« Нам вдалося втілити у життя мрії учнів Калинівської загальноосвітньої школи. Обіцяна реконструкція завершена. До того ж сьогодні ми відкриваємо на території закладу іще й новий грально-спортивний майданчик. ",- підкреслила Вікторія Вікторівна. До речі, мікропроект з облаштування шкільного подвір’я ігровим, спортивним майданчиком теж реалізований за ініціативи Вікторії Москаленко. Об’єкт буде іще доопрацьовуватися. Тут мають з’явитися нові елементи.

Історія ж зі спортивною залою почалася влітку 2018-го. Тоді голова обласної ради теж відвідувала навчальний заклад зі спортивним подарунком – столом для настільного тенісу. Старшокласники, спілкуючись із Вікторією Москаленко, поділилися своєю скоріше не мрією, а бажанням. Користуватися спортивною залою. На той момент приміщення потребувало відновлення. Життєвий принцип Вікторії Москаленко і як керівника головного представницького органу області, і як депутата, обраного жителями Вітовщини, і як людини – обіцяно – зроблено! Питання одразу було взяте під особистий контроль голови обласної ради. Протягом всього періоду відновлювальних робіт Вікторія Вікторівна тримала руку на пульсі подій. Тут відбулась заміна освітлення, встановлено нові склопакети, відбувся капітальний ремонт підлоги, стін, роздягальні.

Нову спортивну залу разом із головою обласної ради у Калинівці відкривав народний депутат України Олександр Жолобецький. Учні та колектив навчального закладу подякували обранцеві за систематичну підтримку, оновлення матеріально-технічної бази школи.
Цього ж дня в оновленій спортивній залі вже точилися справжні баталії. У волейбольному протистоянні зійшлися команди Калинівки та Пересадівки. У чоловічій підгрупі перемогу святкували господарі майданчику. Тоді як у жіночому змаганні кращими були спортсменки з Пересадівки. Голова обласної ради привітала учасників та переможців.

 

Події
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Червень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку