54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

«ЗУСТРІЧІ ШАХІСТІВ СПРИЯЮТЬ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОМУ РОЗВИТКОВІ МОЛОДІ І ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ ТУРИСТИЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ МИКОЛАЇВЩИНИ»,- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ПІДТРИМАЛА ШАХОВИЙ «МЕМОРІАЛ МИКОЛИ ШЕЛЕСТА»

22.03.2019

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко ввечері 21 березня поспілкувалася з учасниками Турніру на честь засновника Миколаївського обласного шахового клубу Миколи Васильовича Шелеста (1939-2014), який цими днями триває у стінах адміністративної будівлі Миколаївської обласної ради. Вікторія Москаленко і представники депутатського корпусу обласної ради опікуються розвитком і підтримкою багатьох видів спорту.

         «Приємно, що Миколаїв вкотре стає місцем зустрічі інтелектуальної еліти України. У «Меморіалі Миколи Шелеста» беруть участь шахісти з Миколаєва, Києва, Харкова, Одеси та Херсону. Такі заходи сприяють інтелектуальному розвиткові підростаючого покоління,Заняття шахами розвиває у наших дітей логічне мислення. Юні шахісти, керуючись правилами, самостійно приймають рішення, а саме: який хід необхідно зробити з тієї, чи іншої позиції. Вони розмірковують на два, або три кроки вперед. Звичайно, не завжди все вдається відразу. Все приходить з часом і тренуваннями. Саме головне, що ці хлопчики і дівчатка здобувають необхідні у житті навички: самостійно, без підтримки батьків приймають рішення. У них відпрацьовується впевненість у власних судженнях. Діти – шахісти вміють аналізувати і робити висновки. Ці якості обов’язково стануть їм у нагоді у житті.

         І друга складова зустрічей шахістів – суто економічна. Ми сприяємо популяризації туристичного потенціалу нашого регіону і поповненню бюджету»,- зазначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

Турнір на честь засновника Миколаівського обласного шахового клубу Миколи Васильовича Шелеста (1939-2014) зібрав 105 шахістів з Миколаєва, Києва, Харкова, Одеси та Херсона. Змагання триватимуть з 16 по 24 березня. Микола Шелест був багаторічним директором обласного шахового клубу, віце-президентом Федерації шахів України, дитячим тренером. Саме завдяки його зусиллям миколаївські шахісти були і є провідними спортсменами України, перемагали у чемпіонатах світу та Європи. Партнерами турніру виступили Миколаївська обласна рада, група компаній ПАЕК (депутат обласної ради Юрій Кормишкін), МП «Термінал-УХЗС» (Дмитро Фалько), ТОВ «ПАНІ Інтерфірма (Микола Подольский), ТОВ «Юкрейніан Шугар Компані» (Володимир Палієнко) та інші.

 

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках відзначення у Миколаївській області річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, 21 листопада 2019 року о 12.00 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні (м. Миколаїв; сквер Ради Європи на розі вул. В. Морська та вул. Садова).

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку