54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

«ЗУСТРІЧІ ШАХІСТІВ СПРИЯЮТЬ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОМУ РОЗВИТКОВІ МОЛОДІ І ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ ТУРИСТИЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ МИКОЛАЇВЩИНИ»,- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ПІДТРИМАЛА ШАХОВИЙ «МЕМОРІАЛ МИКОЛИ ШЕЛЕСТА»

22.03.2019

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко ввечері 21 березня поспілкувалася з учасниками Турніру на честь засновника Миколаївського обласного шахового клубу Миколи Васильовича Шелеста (1939-2014), який цими днями триває у стінах адміністративної будівлі Миколаївської обласної ради. Вікторія Москаленко і представники депутатського корпусу обласної ради опікуються розвитком і підтримкою багатьох видів спорту.

         «Приємно, що Миколаїв вкотре стає місцем зустрічі інтелектуальної еліти України. У «Меморіалі Миколи Шелеста» беруть участь шахісти з Миколаєва, Києва, Харкова, Одеси та Херсону. Такі заходи сприяють інтелектуальному розвиткові підростаючого покоління,Заняття шахами розвиває у наших дітей логічне мислення. Юні шахісти, керуючись правилами, самостійно приймають рішення, а саме: який хід необхідно зробити з тієї, чи іншої позиції. Вони розмірковують на два, або три кроки вперед. Звичайно, не завжди все вдається відразу. Все приходить з часом і тренуваннями. Саме головне, що ці хлопчики і дівчатка здобувають необхідні у житті навички: самостійно, без підтримки батьків приймають рішення. У них відпрацьовується впевненість у власних судженнях. Діти – шахісти вміють аналізувати і робити висновки. Ці якості обов’язково стануть їм у нагоді у житті.

         І друга складова зустрічей шахістів – суто економічна. Ми сприяємо популяризації туристичного потенціалу нашого регіону і поповненню бюджету»,- зазначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

Турнір на честь засновника Миколаівського обласного шахового клубу Миколи Васильовича Шелеста (1939-2014) зібрав 105 шахістів з Миколаєва, Києва, Харкова, Одеси та Херсона. Змагання триватимуть з 16 по 24 березня. Микола Шелест був багаторічним директором обласного шахового клубу, віце-президентом Федерації шахів України, дитячим тренером. Саме завдяки його зусиллям миколаївські шахісти були і є провідними спортсменами України, перемагали у чемпіонатах світу та Європи. Партнерами турніру виступили Миколаївська обласна рада, група компаній ПАЕК (депутат обласної ради Юрій Кормишкін), МП «Термінал-УХЗС» (Дмитро Фалько), ТОВ «ПАНІ Інтерфірма (Микола Подольский), ТОВ «Юкрейніан Шугар Компані» (Володимир Палієнко) та інші.

 

Події
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Травень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22
23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку