54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

«НОВЕ ВІДДІЛЕННЯ СПРИЯТИМЕ ЗАОХОЧЕННЮ СПОРТСМЕНІВ»,- ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ЗАКЛИКАЛА КОЛЕГ ПІДТРИМАТИ ФЕДЕРАЦІЮ ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ

21.03.2019

Обласна Федерація вільної боротьби «Єдність» звернулася до Миколаївської обласної ради з проханням посприяти відкриттю відділення вільної боротьби у Миколаївському вищому училищі фізичної культури. Про це йшлося під час засідання постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту. Представники федерації зазначали, що серед вихованців чимало талановитих і головне перспективних спортсменів. Хлопці показують гарні результати, водночас не мають умов для щоденних учбово-тренувальних занять. Серед тих, хто подають надії, варто відзначити Іллю Плахтиря, неодноразового чемпіону України, бронзового призера чемпіонату Європи серед школярів, Бельмега Богдана, чемпіона України, Вороніна Богдана, чемпіона України, Кирпенка В’ячеслава, срібного призера чемпіонату України.

         «Вільна боротьба активно розвивається на теренах України, вагомі досягення мають наші Миколаївські спортсмени.Президент обласної Федерації боротьби звернувся до нас з листом про підтримку питання відкриття відділення в училищі фізичної культури.Хочу сказати, що наша спільна мета – моя і моїх колег, депутатів Миколаївської обласної ради – реалізація соціальної політики і пропаганда спорту серед юних жителів Миколаївщини.

А відкриття відділення вільної боротьби на базі нашого училища: по-перше створює умови для щоденних учбово-тренувальних занять дітей, по-друге сприятиме заохоченню спортсменів і на далі представляти і прославляти Миколаївську область, а не виїжджати в інші регіони.

Зараз основне питання у реалізації наших спільних намірів в практичній площині. І ми робитимемо конкретні кроки для досягнення мети і позитивного вирішення проблеми»,- зазначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

Члени постійної комісії обласної ради у підсумку рекомендували облдержадміністрації розглянути можливість щодо відкриття відділення вільної боротьби у Миколаївському вищому училищі фізичної культури і спорту.

Події
 XI позачергова сесія Миколаївської обласної ради
Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку